Povezane vesti
Skoro svi smo dobili uvećane račune za struju, evo kako to objašnjavaju u EPS-u
Jugmedia 28.04.2020
Pred leskovačkom Elektrodistribucijom od jutros dugački redovi za izmirenje obaveza, a u njima se čuju negodovanja jer su ih iznenadili nešto veći računi za struju koje su dobili prethodnih dana. Za jedno četvoročlano domaćinstvo u Leskovcu prethodnih… »
Mnogima u Srbiji veći računi: 7.000 dinara da dam za struju?! Šta se dešava?
Telegraf 28.04.2020
Koliki je vama račun za struju? Pojedini Beograđani, ali i Pančevci požalili su se našoj redakciji da su im nešto veći računi za struju koje su dobili prethodnih dana. Možda je logično ako znamo da je na snazi vanredno stanje, te kod kuće provodimo… »
Vesti dana »

Vučić se oglasio nakon sastank sa Rubiom u Njujorku: Fokus na rešavanju pitanja tarifa, ali i novim investicijama (foto)
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Zorana Grgića: Automobilom preprečio put hrvatskom političaru, pa ga izrešetao: On i žrtva ceo dan bili zajedno
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Demonstranti ispred prostorija SNS na Voždovcu: Bili ispred zgrade Dijane Hrkalović
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Zvaničnik Stejt departmenta:Kurti prešao crvenu liniju pokušajem da blokira S.listu
RTV pre 2 satajoš 2 povezane