Povezane vesti

Nekadašnji golman Junajteda je mrzeo treninge s Nemanjom Vidićem: Bio je zastrašujući lik, molio sam Boga da ne budem s…

Nekadašnji golman Junajteda je mrzeo treninge s Nemanjom Vidićem: Bio je zastrašujući lik, molio sam Boga da ne budem s…

Večernje novosti 29.04.2020
Ako Vidić ne bi pobedio, ako bih ja primio gol za koji bi on pomislio da sam mogao i bolje da reagujem, on bi vam to tako stavio do znanja - priseća se Ben Foster. Nekadašnji golman Mančester junajteda Ben Foster otkrio je da nije voleo da trenira sa… »
Bivši saigrač vidića: Rio je bio elegantan, Vidić životinja i krvavi radnik! Molio sam boga da na treningu nisam sa njim u…

Bivši saigrač vidića: Rio je bio elegantan, Vidić životinja i krvavi radnik! Molio sam boga da na treningu nisam sa njim u…

Hot sport 29.04.2020
Nemanja Vidić je sigurno najbolji štoper u istoriji Mančester junajteda, a pojedinim saigračima je ostavio traume. Prošlo je više od pola decenije kako ‘Srpska stena’ ne igra fudbal, ali ga se nekadašnji saigrači iz Mančester junajteda rado… »
Molio sam se da na treningu ne budem u istom timu s Vidićem

Molio sam se da na treningu ne budem u istom timu s Vidićem

Mozzart sport 29.04.2020
Ben Foster i dalje ima traume. Glad za pobedom Nemanje Vidića je bila neverovatna. Ušla je i u pesmu navijača Mančester junajteda, koji su rivalima poručivali da je “došao iz Srbije i da će da ih ubije”. A, ništa manje ratnički raspoložen… »
"S vidićem je bilo užasno! Plašio sam se!" Saigrač iz Junajteda otkrio: Molio sam se da ne budem s njim u timu, molio!

"S vidićem je bilo užasno! Plašio sam se!" Saigrač iz Junajteda otkrio: Molio sam se da ne budem s njim u timu, molio!

Sportal blic 29.04.2020
Nemanja Vidić je toliko dobro igrao fudbal, da ga i danas pamte kao jednog od najboljih defanzivaca koji su ikada nastupali za Mančester junajted. Mada, u tom istom Junajtedu, bilo je onih koji su ga se plašili. je čitavu planetu oduševljavao svojim… »

Vesti dana »