Povezane vesti

Biljana Sečivanović otkazala svadbu: Ne da mi se da se udam

Biljana Sečivanović otkazala svadbu: Ne da mi se da se udam

Nova 29.04.2020
Zvezda Granda Biljana Sečivanović isplanirala je gala svadbu u maju za čak 500 zvanica. Ipak, njen verenik Aleksandar i ona morali su da otkažu svoje venčanje zbog pandemije koronavirusa. “Ja kada planiram da se udam, desi se kriza na globalnom… »
Naša pevačica otkazala svadbu sa 500 zvanica: Ništa od gala slavlja u maju, sve ispričala: "Odlučeno je..."

Naša pevačica otkazala svadbu sa 500 zvanica: Ništa od gala slavlja u maju, sve ispričala: "Odlučeno je..."

Blic 29.04.2020
Pevačica Biljana Sečivanović otkazala je svadbu koja je bila zakazana za maj ove godine. Biljana i njen dugogodišnji partner Aca trebalo je u maju da se venčaju na raskošnom slavlju sa 500 zvanica, međutim zbog aktuelne situacije oni su otkazali… »
Planirala je svadbu sa 500 zvanica! Biljana otkazala venčanje zbog korone, a evo kad planira da stane pred oltar

Planirala je svadbu sa 500 zvanica! Biljana otkazala venčanje zbog korone, a evo kad planira da stane pred oltar

Kurir 29.04.2020
Pevačica Biljana Sečivanović odložila je svadbu koja je bila planirana za maj. Ona i njen dugogodišnji partner Aca, s kojim već nekoliko godina živi, odlučili su prošle godine da se venčaju, ali zbog cele situacije i pandemije korone virusa… »

Vesti dana »