Povezane vesti

Udovičić: Stekli su se uslovi za sport, na treningu najviše deset osoba, uključujući i trenera!

Udovičić: Stekli su se uslovi za sport, na treningu najviše deset osoba, uključujući i trenera!

Hot sport 30.04.2020
Sport se aktivira i sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom, nakon što je Vlada usvojila nove relaksirajuće mere u borbi protiv korona virusa, rekao je ministar Vanja Udovičić. – Ovo je vest na koju smo strpljivo i odgovorni čekali –… »
Udovičić: Sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom

Udovičić: Sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom

Ritam grada Kg 30.04.2020
Ministar omladine i sporta u Vladi Republike Srbije Vanja Udovičić istakao je da sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom prostoru, nakon što je Vlada Srbije usvojila nove relaksirajuće mere u borbi protiv koronavirusa. Udovičić je u izjavi… »
Španović ponovo na stazi: Strahu moj od visine, nedostajao si

Španović ponovo na stazi: Strahu moj od visine, nedostajao si

Dnevnik 30.04.2020
NOVI SAD: Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović počela je sa treninzima na otvorenom na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu. Od danas svi sportisti mogu da treniraju na otvorenom, nakon što je Vlada usvojila nove relaksirajuće mere u borbi… »
Udovičić: Sport se aktivira, najviše 10 ljudi na treningu

Udovičić: Sport se aktivira, najviše 10 ljudi na treningu

Vesti online 30.04.2020
Sport se aktivira i sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom, nakon što je Vlada usvojila nove relaksirajuće mere u borbi protiv korona virusa, rekao je ministar Vanja Udovičić. – Ovo je vest na koju smo strpljivo i odgovorni čekali –… »
Sport u Srbiji bez kontakta, na treningu najviše 10 osoba

Sport u Srbiji bez kontakta, na treningu najviše 10 osoba

Nova 30.04.2020
Sport se aktivira i sportisti od danas, 30. aprila, mogu da treniraju na otvorenom, nakon što je Vlada usvojila nove relaksirajuće mere u borbi protiv koronavirusa. To je potvrdio ministar omladine i sporta Vanja Udovičić. “Ovo je vest koju smo… »
Sportisti od danas mogu da treniraju, ali evo u kojim uslovima i koliko ljudi može da bude!

Sportisti od danas mogu da treniraju, ali evo u kojim uslovima i koliko ljudi može da bude!

Telegraf 30.04.2020
Ministar Omladine i sporta Vanja Udovičić apelovao na poštovanje propisa. Sport se aktivira i sportisti od danas mogu da treniraju na otvorenom, nakon što je Vlada usvojila nove relaksirajuće mere u borbi protiv korona virusa, rekao je ministar Vanja… »
Španovićeva skakala sa „maskom“ : Dragi moj strahu od visine, nedostajao si mi

Španovićeva skakala sa „maskom“ : Dragi moj strahu od visine, nedostajao si mi

Večernje novosti 29.04.2020
Dvoranska prvakinja Evrope i svetu u skoku u dalj je sa maskom na licu konačno vežbala na otvorenom. NAŠA najbolja atletičarka Ivana Španović je danas trenirala na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu. Dvoranska prvakinja Evrope i svetu u skoku u… »
"Mnogo si mi nedostajao": Ivana Španović trenirala napolju, nosila masku - ali su svi gledali u zategnute helanke! /video/

"Mnogo si mi nedostajao": Ivana Španović trenirala napolju, nosila masku - ali su svi gledali u zategnute helanke! /video/

Sportal blic 29.04.2020
Stadion Fudbalskog kluba Vojvodina bilo je mesto gde se Ivana Španović vratila treniranju nakon perioda zabrane treniranja na otvorenom. Olakšane mere tokom pandemije korona virusa vratili su na atletičarsku stazu, a jedan od njenih prvih treninga na… »

Vesti dana »