Povezane vesti

Darko tvrdi da je bez dozvole vozio dete kod lekara: "Kaznu sam već platio i to se neće ponoviti"

Darko tvrdi da je bez dozvole vozio dete kod lekara: "Kaznu sam već platio i to se neće ponoviti"

Telegraf 30.04.2020
- Drugog izbora nisam imao, jer sam morao da vodim svoje dete kod doktora, nije imao ko, niko nije bio tu - rekao je Darko za Telegraf.rs. Popularni pevač Darko Lazić uhapšen je juče, 29. marta, u mestu Subotište kod Brestača, jer je vozio bez… »
Oglasio se Lazić povodom privođenja i objasnio zašto je morao za volan!

Oglasio se Lazić povodom privođenja i objasnio zašto je morao za volan!

Mondo 30.04.2020
"Nije imao ko drugi!" "Nije imao ko drugi!" Darko Lazić uhvaćen je juče u upravljanju automobilom bez vozačke dozvole, zbog čega je priveden na saslušanje. Pevač je uhvaćen u rodnom Brestaču gde trenutno boravi sa porodicom. On se oglasio za… »
"Morao sam to, nisam imao drugi izbor": Darko Lazić sve priznao i za "Blic" otkrio zašto je vozio bez dozvole i kršio zakon

"Morao sam to, nisam imao drugi izbor": Darko Lazić sve priznao i za "Blic" otkrio zašto je vozio bez dozvole i kršio zakon

Blic 30.04.2020
Pevač Darko Lazić je juče oko 13 časova uhapšen u mestu Subotište kod Brestača jer je vozio bez vozačke dozvole i kažnjen je novčanom kaznom od 200.000 dinara, a za "Blic" je priznao šta se zapravo dogodilo. - Što se tiče jučerašnjeg… »
Neće da se osvrće na privođenje: Evo šta je Darko Lazić prvo objavio nakon novih prekršaja

Neće da se osvrće na privođenje: Evo šta je Darko Lazić prvo objavio nakon novih prekršaja

Blic 30.04.2020
Policija je juče, oko 13.00 časova, u mestu Subotište kod Brestača zaustavila vozilo "porche panmera" kojim je upravljao pevač Darko Lazić. Pevač je zbog vožnje bez vozačke dozvole priveden na saslušanje kod nadležnog tužioca u prekršajni sud… »
Otkrivamo: Darko Lazić se ovako pravdao sudiji za nove prekršaje, zbog jedne stvari tvrdi da je morao da sedne za volan

Otkrivamo: Darko Lazić se ovako pravdao sudiji za nove prekršaje, zbog jedne stvari tvrdi da je morao da sedne za volan

Blic 29.04.2020
Folker Darko Lazić, koji je danas oko 13 časova uhapšen u mestu Subotište kod Brestača, jer je vozio bez vozačke dozvole, kažnjen je u sudu u Rumi novčanom kaznom od 200.000 dinara, a kako "Blic" saznaje on je sudiji za prekršaje rekao da je ovog… »

Vesti dana »