Povezane vesti

Đoković otkrio kada je hteo da napusti tenis: Plakao sam, nisam bio srećan, a onda se desila ključna promena

Đoković otkrio kada je hteo da napusti tenis: Plakao sam, nisam bio srećan, a onda se desila ključna promena

Vesti online 30.04.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković otkrio je da je tokom karijere imao momenat u kojem je želeo da napusti tenis, kao i to da uopšte nije bio srećan. On je za Skaj istakao, da mu je, i te kako, teško pao poraz u četvrtfinalu Rolan Garosa od… »
Đoković: Pre 10 godina sam želeo da napustim tenis

Đoković: Pre 10 godina sam želeo da napustim tenis

N1 Info 30.04.2020
Najbolji svetski teniser Novak Đoković u razgovoru za Skaj Sport Italija otkrio je da posle poraza na Rolan Garosu 2010. godine bio toliko razočaran da je pomišljao da se povuče iz tenisa. Srećom to ga je brzo prošlo. „Izgubio sam od Jirgena… »
Otkriće Novaka Đokovića: Hteo sam da ostavim tenis, video sam samo crno

Otkriće Novaka Đokovića: Hteo sam da ostavim tenis, video sam samo crno

Mozzart sport 30.04.2020
Jedan poraz iz 2010. ispostavio se kao prelomna tačka u karijeri srpskog asa. Danas je najbolji na planeti, u poteri za zvanjem najboljih svih vremena, uzorni sportista na svim meridijanima, a malo je nedostajalo da Novak Đoković pre deset godina baci… »
Đoković hteo da se povuče iz tenisa! Srpski as otkrio da je želeo da okonča karijeru, velika tajna iz Marbelje šokirala…

Đoković hteo da se povuče iz tenisa! Srpski as otkrio da je želeo da okonča karijeru, velika tajna iz Marbelje šokirala…

Sportal blic 30.04.2020
Najbolji srpski i svetski teniser Novak Đoković u razgovoru za italijanski Skaj sport otkrio je jedan dosad nepoznat detalj, kako je nakon jednog poraza od Melcera želeo da okonča karijeru. Međutim, iskoristio je najbolje tu situaciju i izvukao… »
Đoković otvoreno o karijeri i donaciji za Italiju: Hteo sam da ostavim tenis, jedan poraz je bio prekretnica

Đoković otvoreno o karijeri i donaciji za Italiju: Hteo sam da ostavim tenis, jedan poraz je bio prekretnica

Večernje novosti 29.04.2020
Znao sam da mogu mnogo više da uradim u mečevima sa Rodžerom i Rafom. Nisam želeo da se sazna za donaciju Italiji - rekao je Novak. Ko zna kako bi ATP lista izgledala i da li bi iko uspeo da prekine dominaciju Rodžera Federera i Rafaela Nadala da… »

Vesti dana »