Povezane vesti
Zamrznuti turistički aranžmani u vrednost od 150 miliona
Kamatica 30.04.2020
Do sada je, prema njegovim rečima, rezervisano 240.000 turističkih aranžmana, a od tog broja 10.000 se odnosi na Italiju kojoj je uplaćeno tri miliona evra. Seničić je rekao da godišnje iz Srbije na Palma de Majorci letuje od 8.000 do 10.000 građana, a… »
Građanima Srbije "zamrznuto" 150 miliona evra za turističke aranžmane
Mondo 30.04.2020
Ukupna vrednost svih rezervisanih aranžmana građana Srbije koji su na čekanju zbog pandemije je oko 150 miliona evra, najveći deo se odnosi na Grčku, Tursku i Egipat, kažu u YUTA. Ukupna vrednost svih rezervisanih aranžmana građana Srbije koji su na… »
Zamrznuti turistički aranžmani građana Srbije od 150 miliona evra
Nova ekonomija 30.04.2020
Ukupna vrednost svih rezervisanih aranžmana građana Srbije koji su na čekanju zbog pandemije je oko 150 miliona evra, najveći deo se odnosi na Grčku, Tursku i Egipat, a mali deo na Španiju, Italiju, Crnu Goru i Bugarsku, naveo je direktor Nacionalne… »
Vesti dana »
Premijer Crne Gore reagovao na predlog Vučića: "Mi vas čekamo u EU od 2028, požurite"
Radio 021 pre 48 minutajoš 8 povezanih
Četiri saobraćajne nezgode u Beogradu: Povređeno sedam osoba, nekoliko teško
Euronews pre 43 minutajoš 9 povezanih
Tenderi za radove na Železničkoj stanici u Novom Sadu: Moguće su komplikacije
Radio 021 pre 8 minutajoš 1 povezana
Posle maglovitog jutra, tokom dana sunčano i toplije, temperatura do 16 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 7 povezanih




