Povezane vesti

Sporting lagao da je isplatio dug, Miha traži da ga izbace iz Evrope

Sporting lagao da je isplatio dug, Miha traži da ga izbace iz Evrope

Mozzart sport 30.04.2020
Srpski trener će tražiti reakciju UEFA. Slagali su lisabonski Lavovi, a da trepnuli nisu. Imali su rok do 30. aprila da isplate 3.000.000 evra duga prema Siniši Mihajloviću zbog izgubljenog sudskog spora, a dva dana pre današnjeg datuma su se… »
Mihajlović ogorčen: Sporting mi nije isplatio celu sumu

Mihajlović ogorčen: Sporting mi nije isplatio celu sumu

N1 Info 30.04.2020
Sporting iz Lisabona imao je rok da do četvrtka, 30. aprila na račun Siniše Mihajlovića uplati 3.000.000 evra, ali nije uplatio celu sumu iako se u medijima pojavila informacija da jeste. Prema rečima srpskog trenera, na račun mu je legao samo deo… »
Mihajlović demantovao Portugalce, šta je istina?

Mihajlović demantovao Portugalce, šta je istina?

Sportske.net 30.04.2020
Na račun srpskog stručnjaka uplaćen tek deo novca. Sporting iz Lisabona je juče isplatio dugovanje prema Siniši Mihajloviću u iznosu od tri miliona evra, ali sada su stigli demanti od srpskog stručnjaka. Trener Bolonje istakao je da portugalski… »
Pokušao sam da ne komentarišem javno: ‘Ovo je istina, Sporting mi nije isplatio sve’…

Pokušao sam da ne komentarišem javno: ‘Ovo je istina, Sporting mi nije isplatio sve’…

Hot sport 30.04.2020
Srpski trener Siniša Mihajlović se oglasio povodom njegovog spora sa Sportingom. Klub iz Lisabona imao je obavezu da do 30. aprila uplati odštetu srpskom treneru zarad jednostrano raskinutog ugovora. Na klupi portugalskog tima Mihajlović je proveo… »
Mihajlović se oglasio: Moram da kažem istinu…

Mihajlović se oglasio: Moram da kažem istinu…

Nova 30.04.2020
Srpski trener Siniša Mihajlović se oglasio povodom njegovog spora sa Sportingom. Klub iz Lisabona je bio u obavezi da do 30. aprila uplati odštetu za jednostrani raskid ugovora. Mihajlović je na klupi portugalske ekipe proveo svega 12 dana pre nego… »
Nije hteo javno, ali mora! Siniša Mihajlović rešio da progovori! Sporting pokušao da prevari Srbina, nisu uplatili tri…

Nije hteo javno, ali mora! Siniša Mihajlović rešio da progovori! Sporting pokušao da prevari Srbina, nisu uplatili tri…

Sportal blic 30.04.2020
Sporting iz Lisabona imao je rok da do četvrtka, 30. aprila na račun Siniše Mihajlovića uplati 3.000.000 evra. Portugalci su odugovlačili tako da su došli do toga da ozbiljnu sumu moraju da uplate u vreme velike krize zbog pandemije korona virusa… »

Vesti dana »