Povezane vesti
Katnić: O Maroviću sam sve rekao optužnicom protiv njega
Slobodna Evropa 30.04.2020
Glavni specijalni tužilac Crne Gore Milivoje Katnić izjavio je da je o bivšem predsedniku državne zajednice Srbija i Crna Gora Svetozaru Maroviću sve rekao podizanjem optužnice protiv njega. On je kazao da je Marović potpisao sporazum o priznanju krivice… »
Ko je rekao da je Marović iz Crne Gore izneo 400 miliona evra?
RTV 30.04.2020
PODGORICA - Povodom izjave poslanika Srđana Milića da mu je glavni specijalni tužilac za organizovani kriminal rekao da je Svetozar Marović iz Crne Gore izneo 400 miliona evra, Milivoje Katnić kaže da je on sve rekao podizanjem optužnice protiv bivšeg… »
Poslanik opozicije: Bivši predsednik Marović izneo 400 miliona evra iz Crne Gore
N1 Info 30.04.2020
Poslanik opozicione Socijalističke narodne partije Srđan Milić kazao je u Skupštini Crne Gore da mu je glavni specijalni državni tužilac Milivoje Katnić kazao da je Svetozar Marović, bivši presednik Državne zajednice Srbije i Crne Gora, izneo u… »
Crnogorska opozicija traži objašnjenje o slučaju Svetozara Marovića
Slobodna Evropa 30.04.2020
Na hitnoj sjednici kolegijuma Skupštine Crne Gore predstavnici opozicionog Demokratskog fronta (DF) zatražili su da glavni specijalni državni tužilac Milivoje Katnić dođe u Parlament i objasni navode koji su se čuli tokom skupštinske rasprave o tome da… »
Vesti dana »

Evroposlanik Rojten za N1: Incident ispred Skupštine verovatno jedan od načina da se skrene pažnja sa dešavanja u EP
N1 Info pre 1 satjoš 31 povezana

Studenti iz Novog Pazara pišu za Danas: Gde god da smo stali, čekala nas je dobrodošlica — i podsećanje zašto hodamo
Danas pre 5 satijoš 29 povezanih

On je ključ: Timoti Luvavu otkrio koga će Baskonija morati da zaustavi!
Hot sport pre 5 minutajoš 138 povezanih

Skupština Srbije usvojila dopune Zakona o izvršenju i obezbeđenju, leks specijalis o izložbi Ekspo
Radio 021 pre 9 satijoš 46 povezanih

Francuski general upozorio: Vojska bi trebalo da bude spremna za sukob sa Rusijom u ovom periodu
Večernje novosti pre 35 minutajoš 103 povezane