Povezane vesti

Ups: Britni Spirs slučajno zapalila deo kuće!

Ups: Britni Spirs slučajno zapalila deo kuće!

Mondo 01.05.2020
Listi skandala dodala još jedan. Listi skandala dodala još jedan. Pop pevačica Britni Spirs uspela je još jednom da šokira javnost, objavom da je pre šest meseci zapalila deo kuće. Kako je objasnila na videu koji je objavila na Instagramu ona je… »
"Bila je to nesreća, ja sam zapalila...": Kraljica skandala Britni Spirs izazvala požar u teretani

"Bila je to nesreća, ja sam zapalila...": Kraljica skandala Britni Spirs izazvala požar u teretani

Telegraf 01.05.2020
Britni je na svoju listu skandala dodala još jedan, ali ovog puta nimalo bezazlen. Američka pop zvezda Britni Spirs (38) poznata je po svojim javnim skandalima, a ovog puta zaprepastila je pratioce na Instagram nalogu priznanjem da je zapalila teretanu… »
Tokom izolacije izazvala požar: Pevačica pokazala šta se desilo: "Ostavila sam dve upaljene sveće i videla plamen"

Tokom izolacije izazvala požar: Pevačica pokazala šta se desilo: "Ostavila sam dve upaljene sveće i videla plamen"

Blic 30.04.2020
Popularna pevačica tokom izolacije imala je peh, a na svu sreću niko nije povređen. Britni Spirs je nemarnošću izazvala požar u teretani koja se nalazi u njenom domu, a to je otkrila pratiocima na Instagramu. Naime, britanska pevačica obavestila je… »

Vesti dana »