Povezane vesti
Izrada epidemiološke studije počinje u ponedeljak, radiće se na 17.000 građana
Radio 021 01.05.2020
Medicinski fakultet u Beogradu će od ponedeljka 4. maja početi izradu epidemiološke studije o stepenu stečenog kolektivnog imuniteta u populaciji na virus korona, a državni sekretar u Ministarstvu prosvete Vladimir Popović kaže da će se studija raditi na… »
Epidemiološka studija radiće se na uzorku od 17.000 ljudi
IndeksOnline 01.05.2020
BEOGRAD – Medicinski fakultet u Beogradu će, kako je najavljeno, od ponedeljka 4. maja početi izradu epidemiološke studije o stepenu stečenog kolektivnog imuniteta u populaciji na virus korona, a državni sekretar u Ministarstvu prosvete Vladimir Popović… »
Studija o kolektivnom imunitetu obuhvatiće 7000 domaćinstava
Nova 01.05.2020
Medicinski fakultet u Beogradu će, kako je najavljeno, od ponedeljka 4. maja početi izradu epidemiološke studije o stepenu stečenog kolektivnog imuniteta u populaciji na virus korona, a državni sekretar u Ministarstvu prosvete Vladimir Popović kaže da će… »
Vesti dana »
Srbija pod crvenim meteoalarmom: Sektor za vanredne situacije u pripravnosti
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 78 povezanih
Velika zaplena droge u Beogradu – pronađeno 13 kilograma kokaina i heroina, uhapšen mladić
RTS pre 36 minutajoš 27 povezanih
Eskalacija sukoba: Iran u „totalnom ratu“, Jordan oborio rakete
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 32 povezane
Kriza u sedam okruga Srbije: Uginulo 29.241 svinja: "Kuga će ovde da ostane godinama"
Blic pre 41 minutajoš 18 povezanih




