Povezane vesti

Biću grozna tašta, Luna se neće udati! Zauvek će biti pored mene: Ovako je Anabela pričala pre 6 godina o Luni! Šok!

Biću grozna tašta, Luna se neće udati! Zauvek će biti pored mene: Ovako je Anabela pričala pre 6 godina o Luni! Šok!

Kurir 01.05.2020
Luna Đogani i njena majka Anabela Atijas više nisu u dobrim odnosima, a sada je isplivao snimak od pre šest godina gde je Lunina majka pričala o tome kakva će tašta biti. Mnogi koji danas gledaju ovaj snimak komentarišu kako je jasno zbog čega… »
Luna doživela težak nervni napad: Marko je ostavio zbog afere sa Gastosom (video)

Luna doživela težak nervni napad: Marko je ostavio zbog afere sa Gastosom (video)

Večernje novosti 01.05.2020
Marko Miljković stavio je tačku na vezu sa Lunom Đogani, kada je uživo u emisiji "Gledanje snimaka" rekao kako je raskid konačan. Marko Miljković stavio je tačku na vezu sa Lunom Đogani, kada je uživo u emisiji "Gledanje snimaka" rekao kako je… »
Svi detalji skandaloznog raskida lune i marka: "Da te odvedem kući, pa da lažeš mog oca i moju majku" (video)

Svi detalji skandaloznog raskida lune i marka: "Da te odvedem kući, pa da lažeš mog oca i moju majku" (video)

Blic 01.05.2020
Marko Miljković definitivno je stavio tačku na emotivni odnos sa Lunom Đogani, a njoj je ovaj raskid teško pao, te je zbog toga čak želela i da pobegne iz rijalitija. Međutim, mnogi nisu imali priliku da vide šta se dešavalo samo nekoliko minuta… »
Da te odvedem kući, pa Da lažeš mog oca i majku?! Neće moći! Svi detalji skandaloznog raskida Lune i Marka! (video)

Da te odvedem kući, pa Da lažeš mog oca i majku?! Neće moći! Svi detalji skandaloznog raskida Lune i Marka! (video)

Kurir 01.05.2020
Samo nekoliko minuta nakon što ju je Marko ostavio, pa voditelj emisije koja je bila u toku najavio reklame, Luna Đogani potrčala je za tada već bivšim dečkom u dvorište i nastavila paklenu raspravu od koje je sve zvonilo. "Da li sam ja tebe… »

Vesti dana »