Povezane vesti

Ekskluzivno autorski tekst entonija godfrija ambasadora SAD: Drago mi je što Srbija kao regionalni lider pomaže susedima

Ekskluzivno autorski tekst entonija godfrija ambasadora SAD: Drago mi je što Srbija kao regionalni lider pomaže susedima

Kurir 01.05.2020
Kada je veliki američki romanopisac Mark Tven gostovao u Londonu kao predavač 1897. godine, neko je pustio glas da je pisac ozbiljno bolestan. Tven je kasnije čuo da su neke novine izvestile čak i da je umro, što ga je navelo da odgovori na sebi… »
Godfri: Demokratija, nezavisni mediji i otvorena vlast najjača prevencija protiv Kovida-19

Godfri: Demokratija, nezavisni mediji i otvorena vlast najjača prevencija protiv Kovida-19

Novi magazin 01.05.2020
Ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri ocenio je da je kriza sa koronavirusom još jednom dokazala koliki je značaj transparentnosti i istinitih informacija i izrazio uverenje da tamo gde je ugušena sloboda govora i medija cvetaju korupcija i tiranija. U… »
Godfri: Preterane vesti o kraju saradnje Srbije i Zapada

Godfri: Preterane vesti o kraju saradnje Srbije i Zapada

Novi magazin 01.05.2020
Dozvolite mi da objavim da su vesti o kraju saradnje Srbije sa Zapadom uveliko preterane, poručio je ambasador SAD u Beogradu Entoni Godfri, reagujući na komentare nekolicine srpskih analitičara i političara, uključujući i ministre, da je kriza zbog… »
Godfri: Preterane vesti o kraju saradnje Srbije i Zapada

Godfri: Preterane vesti o kraju saradnje Srbije i Zapada

N1 Info 01.05.2020
Dozvolite mi da objavim da su vesti o kraju saradnje Srbije sa Zapadom uveliko preterane, poručio je ambasador SAD u Beogradu Entoni Godfri, reagujući na komentare nekolicine srpskih analitičara i političara, uključujući i ministre, da je kriza zbog… »

Vesti dana »