Povezane vesti

Dr Nestorović: Umreće još oko 40 ljudi u Srbiji. Svima je dozlogrdilo, vreme je za otvaranje

Dr Nestorović: Umreće još oko 40 ljudi u Srbiji. Svima je dozlogrdilo, vreme je za otvaranje

Telegraf 01.05.2020
"Ne možemo više da zatvaramo državu", rekao je Nestorović. Bio sam slobodniji u pristupu i stavu prema ukidanju policijskog časa, jer postoje procene o drugom talasu, a ja mislim da ga neće biti, rekao je Dr Branimir Nestorović. On je, gostujući u… »
Nestorović: U Srbiji će umreti još oko 40 ljudi, neće biti drugog talasa epidemije

Nestorović: U Srbiji će umreti još oko 40 ljudi, neće biti drugog talasa epidemije

Sputnik 01.05.2020
Član srpskog Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa Branimir Nestorović ocenio je danas da će od posledica tog virusa u Srbiji umreti još oko 40 ljudi. „Do kraja maja sve će da prođe, ne verujem da ćemo ući u jun sa nekim iznenađenjima po… »
Nestorović: Evo koliko će još ljudi umreti u Srbiji od korone

Nestorović: Evo koliko će još ljudi umreti u Srbiji od korone

Mondo 01.05.2020
Pulmolog izračunao koliko će još ljudi u Srbiji preminuti od posledica infekcije korona virusom. Pulmolog izračunao koliko će još ljudi u Srbiji preminuti od posledica infekcije korona virusom. Pulmolog prof. dr Branimir Nestorović gostovao je u… »
Nestorović: Evo šta je srpski gen i kako nas štiti od korone

Nestorović: Evo šta je srpski gen i kako nas štiti od korone

Mondo 01.05.2020
Pulmolog Branimir Nestorović o "srpskom genu" koji nas navodno štiti od korona virusa. Pulmolog Branimir Nestorović o "srpskom genu" koji nas navodno štiti od korona virusa. Pulmolog prof. dr Branimir Nestorović gostovao je u emisiji "Fokus" na B92 i… »
Nestorović o legalizaciji kanabisa: Ja sam za, a znam ko je protiv i zašto

Nestorović o legalizaciji kanabisa: Ja sam za, a znam ko je protiv i zašto

Mondo 01.05.2020
Pulmolog Branimir Nestorović o legalizaciji kanabisa i njegovom dejstvu na zdravlje. Pulmolog Branimir Nestorović o legalizaciji kanabisa i njegovom dejstvu na zdravlje. Pulmolog prof. dr Branimir Nestorović gostovao je u emisiji "Fokus" na B92 i rekao… »

Vesti dana »