Povezane vesti

S Mađarskom postignut dogovor o otvaranju granica, pregovori sa Rumunijom i Bugarskom

S Mađarskom postignut dogovor o otvaranju granica, pregovori sa Rumunijom i Bugarskom

Radio 021 02.05.2020
Prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je sa Mađarskom postignut dogovor o tome da se otvori granica za naše putnike, dok se sa Rumunijom i Bugarskom razmatraju neke od opcija po tom… »
Dačić: Dogovor sa Mađarskom za otvaranje granice

Dačić: Dogovor sa Mađarskom za otvaranje granice

RTV 02.05.2020
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je sa Mađarskom postignut dogovor da se otvori granica za naše putnike, dok se sa Rumunijom i Bugarskom razmatraju neke od opcija po tom pitanju. "Mi smo razgovarali o normalizaciji… »
Dačić: Postignut dogovor za otvaranje granice sa Mađarskom

Dačić: Postignut dogovor za otvaranje granice sa Mađarskom

Nova 02.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je sa Mađarskom postignut dogovor da se otvori granica za naše putnike, dok se sa Rumunijom i Bugarskom razmatraju neke od opcija po tom pitanju. “Mi smo razgovarali o normalizaciji… »
Dačić: Dogovor sa Mađarskom za otvaranje granice

Dačić: Dogovor sa Mađarskom za otvaranje granice

Sputnik 02.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je sa Mađarskom postignut dogovor da se otvori granica za naše putnike, dok se sa Rumunijom i Bugarskom razmatraju neke od opcija po tom pitanju. „Mi smo razgovarali o normalizaciji… »

Vesti dana »