Povezane vesti

Odobrila sam svaku luninu laž! Koristila me, bila sam slaba: Anabela priznala šta je sve činila zbog ćerke! (video)

Odobrila sam svaku luninu laž! Koristila me, bila sam slaba: Anabela priznala šta je sve činila zbog ćerke! (video)

Kurir 02.05.2020
Anabela Atijas priznala je da je odobravala laži svoje ćerke Lune Đogani koje je pričala prethodnih dana u odnosu sa Markom Miljkovićem. Naime, poznato je da je noć koju je Luna provela u stanu Nenada Sinđelića Gastoza bila presudna da Miljković… »
Anabela iznela frapantne detalje iz prošlosti: "Marko me je tukao, bacao na pod i hvalio se time"

Anabela iznela frapantne detalje iz prošlosti: "Marko me je tukao, bacao na pod i hvalio se time"

Blic 02.05.2020
Anabela Atijas napravila je ponovo pometnju u "Zadruzi", kada je optužila Marka Miljkovića da ju je tukao. Ona je nakon što se Luna ponovo posvađala sa Markom, odlučila da ispriča neke stvari iz prošlosti. - Tukao se sa mnom zbog tebe, bacao me na… »
Tukao me, bacio na pod, bila sam na kolenima! Anabela optužila Marka da ju je tukao! Sve priznala! Šok!

Tukao me, bacio na pod, bila sam na kolenima! Anabela optužila Marka da ju je tukao! Sve priznala! Šok!

Kurir 02.05.2020
Luna Đogani i Marko Miljković su raskinuli, a pobednica Zadruge 2 doživela je nervni slom. Molila je na kolenima da razgovaraju, da mu kaže istinu o njenom odnosu sa Nenadom Marinkovićem Gastouzom, ali Miljković je bio neumoljiv. Ona je, naime… »

Vesti dana »