Povezane vesti
Kurti i njegovo Samoopredeljenje za izbore 14. juna
RTS 02.05.2020
Odlazeći kosovski premijer i predsednik Pokreta Samoopredeljenje izjavio je da insistira na održavanju vanrednih izbora, predlažući da budu održani 14. juna. Na sastanku sa predstavnicima ogranaka pokreta na Kosovu, Kurti je rekao da bi taj datum bio… »
Kurti traži da se novi vanredni izbori održe 14. juna
Nova 02.05.2020
Predsednik pokreta Samoopredeljenje (PS) i vršilac dužnosti premijera Kosova Aljbin Kurti izjavio je da se, uz Demokratsku partiju Kosova (DPK), i on zalaže za nove vanredne parlamentarne izbore i da bi najbolje bilo da se oni održe 14. juna ove godine… »
Kurti traži da se novi vanredni izbori održe 14. juna
Danas 02.05.2020
Predsednik pokreta Samoopredeljenje (PS) i vršilac dužnosti premijera Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da se, uz Demokratsku partiju Kosova (DPK), i on zalaže za nove vanredne parlamentarne izbore i da bi najbolje bilo da se oni održe 14. juna ove… »
Vesti dana »

Ponovo blokada suda u Novom Sadu, policija omogućila ulaz zaposlenima
RTS pre 13 minutajoš 30 povezanih

"Snažna šamarčina za Zelenskog u Beloj kući!" Zaharova brutalna: Sledi trežnjenje!
Alo pre 33 minutajoš 46 povezanih

Studenti pozivaju Subotičane da ostanu kod kuće dok SNS poziva na skup protiv blokada
N1 Info pre 37 minutajoš 24 povezane

Đilas (SSP): Brnabić da podnese ostavku, a tužilaštvo da pokrene postupak
Radio sto plus pre 53 minutajoš 9 povezanih