Povezane vesti

Džonson: Lekari su pripremali saopštenje o mojoj smrti

Džonson: Lekari su pripremali saopštenje o mojoj smrti

Nova 03.05.2020
Britanski premijer Boris Džonson izneo je više detalja o boravku u bolnici zbog koronavirusa, rekavši za britanske novine da je znao da se lekari pripremaju za najgore.… »
Pandemija korone u svetu: Kanada ušla u recesiju, u Sloveniji nema novih zaraženih

Pandemija korone u svetu: Kanada ušla u recesiju, u Sloveniji nema novih zaraženih

Kurir 03.05.2020
* Koronavirusom je zaraženo više od 3.500.000 ljudi, a preminulo je više od 247.000; * U SAD je obolelo više od 1.165.000 ljudi, a preminulo najmanje 67.000; * Broj zaraženih u Španiji prešao 245.000, a u Italiji 209.000 * Broj preminulih u… »
“Kanada i zvanično u recesiji zbog pandemije korone”

“Kanada i zvanično u recesiji zbog pandemije korone”

Nova 03.05.2020
Kanada je u prvom kvartalu zvanično ušla u recesiju, koju je izazvala pandemija KOVID-19, saopštio je savet uticajnog Instituta "C.D. Howe", u vreme kada zvanična statistika sugeriše da je ekonomija u martu smanjena za devet procenata. Usporavanje… »
Džonson: Lekari su pripremali saopštenje o mojoj smrti

Džonson: Lekari su pripremali saopštenje o mojoj smrti

Radio 021 03.05.2020
Britanski premijer Boris Džonson izneo je više detalja o boravku u bolnici zbog korona virusa, rekavši za britanske novine da je znao da se lekari pripremaju za najgore. Džonson je u izolaciji bio do kraja marta, ali je početkom aprila prebačen u… »
Britanski premijer: Lekari se pripremali za najgori ishod

Britanski premijer: Lekari se pripremali za najgori ishod

Glas Amerike 03.05.2020
LONDON — Britanski premijer Boris Džonson, koji se oporavio od koronavirusa, rekao je za britanske medije da je znao da su se lekari pripremali za najgore dok je bio u bolnici, prenosi agencija Asošijeted pres. Džonson, koji je proveo tri dana na… »
U Srpskoj devet novih slučajeva, ukupno 900

U Srpskoj devet novih slučajeva, ukupno 900

Dnevnik 03.05.2020
BANjALUKA: U Republici Srpskoj registrovano je devet novih slučajeva virusa korona, čime je broj zaraženih povećan na 900, rekao je danas ministar zdravlja Alen Šeranić. Šeranić je naveo da su u poslednja 24 časa testirana 272 laboratorijska… »
Britanska Vlada imala plan u slučaju Johnsonove smrti

Britanska Vlada imala plan u slučaju Johnsonove smrti

Al Jazeera 03.05.2020
Johnson se vratio na posao u ponedjeljak, mjesec dana nakon što je utvrđeno da je pozitivan na korona virus. U intervjuu za nedjeljni broj časopisa The Sun britanski premijer Boris Johnson otkrio je da je vlada pripremila plan u slučaju njegove smrti… »
“Lekari su se spremali da proglase moju smrt”

“Lekari su se spremali da proglase moju smrt”

Nova 03.05.2020
Britanski premijer Boris Džonson otkrio je da su se doktori pripremali da proglase njegovu smrt kada mu se stanje pogoršalo, dok se prošlog meseca na intenzivnoj nezi borio protiv koronavirusa. Rekao je i da je dobijao “litre i litre kiseonika”, da… »
Britanska Vlada imala plan u slučaju Džonsonove smrti

Britanska Vlada imala plan u slučaju Džonsonove smrti

N1 Info 03.05.2020
U intervjuu za nedeljni broj časopisa "The Sun" britanski premijer Boris Džonson otkrio je da je vlada pripremila plan u slučaju njegove smrti kada mu se stanje pogoršalo dok se prošlog meseca na intenzivnoj nezi borio protiv Covida-19. Džonson se… »
Džonson otkrio da su se lekari spremali da proglase njegovu smrt: Bio je to težak trenutak, neću to da poričem

Džonson otkrio da su se lekari spremali da proglase njegovu smrt: Bio je to težak trenutak, neću to da poričem

Kurir 03.05.2020
Britanski premijer Boris Džonson otkrio je danas da su se doktori pripremali da proglase njegovu smrt kada mu se stanje pogoršalo, dok se prošlog meseca na intenzivnoj nezi borio protiv korona virusa. Rekao je i da je dobijao "litre i litre kiseonika"… »
Džonson: Prema planu, škole otvaramo 1. juna

Džonson: Prema planu, škole otvaramo 1. juna

Blic 03.05.2020
Velika Britanija mogla bi da otvori osnovne škole u Engleskoj i Velsu od 1. juna prema planu koji je izneo premijer Boris Džonson, prenosi britanski list Telegraf. Džonson bi trebalo da predstavi javnosti plan za izalazak iz krantina iduće nedelje… »
Dnevni korona radar: Rusija sa 9.000 novozaraženih, vanredno u Francuskoj, skoro dupliran broj preminulih U Italiji

Dnevni korona radar: Rusija sa 9.000 novozaraženih, vanredno u Francuskoj, skoro dupliran broj preminulih U Italiji

Blic 02.05.2020
Broj obolelih od korona virusa u svetu stigao je do 3.457.000 , dok je broj preminulih preko 243.000. Oko 1.100.000 ljudi se oporavilo. Dobra vest je da je procenat teško ili kritično obolelih opao i sada iznosi dva odsto. Zaraza se proširila na 212… »

Vesti dana »