Povezane vesti
Srpska pevačica godinama živi u Americi i SAD se oglasila "u: karantinu smo, sve je otkazano, molim se da svi budu dobro"
Blic 03.05.2020
Folk pevačica Anica Milenković već godinama živi u Americi, gde se trenutno, kao i ostatak sveta, nalazi u izolaciji. - Kao i kod svih, i kod mene je karantin. S decom sam u kući, ne izlazimo, čuvamo se. U početku je bila veća panika, sada i nije, ljudi… »
Anica Milenković iz amerike: Svi smo u karantinu, ali ne paničimo!
Kurir 03.05.2020
Folk pevačica opisuje kako joj teku dani u izolaciji s decom i otkriva da se pojavio neko u njenom životu, zbog čega je ispunjena. U Americi, koja je trenutno jedno od najvećih žarišta koronavirusa, živi i mnogo ljudi s naših prostora, među kojima je i… »
Vesti dana »
"Biće pravedan odgovor" Zelenski obišao oštećenu Kijevsko-pečersku lavru i zapretio Rusiji
Blic pre 36 minutajoš 47 povezanih
Majke dece sa invaliditetom u štrajku glađu: "Sramota da se ima za iće, piće i pevaljke, a nema za našu decu"
N1 Info pre 26 minutajoš 7 povezanih
Odloženo suđenje studentima uhapšenim posle Vidovdanskog protesta u Beogradu
Beta pre 1 satjoš 23 povezane




