Povezane vesti

Premijerka Srbije: Uskoro ukidanje vanrednog stanja

Premijerka Srbije: Uskoro ukidanje vanrednog stanja

Slobodna Evropa 03.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da će vanredno stanje, koje je u Srbiji uvedeno 15. marta, biti ukinuto uskoro i da će se ono odnositi na poštovanje preporuka struke o merama prevencije protiv širenja epidemije. Vučić: Predložiću… »
Brnabić: Uskoro ukidanje vanrednog stanja, ali ukoliko se broj zaraženih ne bude smanjivao, mere će se ponovo uvesti

Brnabić: Uskoro ukidanje vanrednog stanja, ali ukoliko se broj zaraženih ne bude smanjivao, mere će se ponovo uvesti

RTV 03.05.2020
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kaže da je optimista kada je reč o sprečavanju širenja korona virusa i nada se skorom ukidanju vanrednog stanja, kao što je najavio predsednik Aleksandar Vučić. Ona je na TV Prva rekla da je u toku… »
Brnabić: Ja i članovi Vlade nismo obični građani i nećemo uzeti 100 evra

Brnabić: Ja i članovi Vlade nismo obični građani i nećemo uzeti 100 evra

Mondo 03.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i članovi njenog kabineta neće uzeti 100 evra koje država namenila svim punoletnim građanima u okviru ekonomskih mera. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i članovi njenog kabineta neće uzeti 100 evra koje… »
Brnabić najavila da ćemo imati više od 100.000 testiranih, otvaranje granica poslednja mera, a evo kada bi moglo da bude…

Brnabić najavila da ćemo imati više od 100.000 testiranih, otvaranje granica poslednja mera, a evo kada bi moglo da bude…

Blic 03.05.2020
U ovom trenutku imamo zaista dobar trend kada je reč o broju obolelih i zaraženih, i očigledan je taj pad, kaže predsednica Vlade Ana Brnabić. - Ono što je najvažnije u ovom trenutku je lična odgovornost kako ne bi došlo do širenja epidemije… »
Ana Brnabić: Ukidanje vanrednog stanja znači i prestanak zabrane kretanja; Ponovno uvođenje restriktivnih mera ako…

Ana Brnabić: Ukidanje vanrednog stanja znači i prestanak zabrane kretanja; Ponovno uvođenje restriktivnih mera ako…

Večernje novosti 03.05.2020
Nastaviće da važe mere prevencije, zaštitna oprema tamo gde je potrebna, pojačane mere opreza i prevencije. To je naša nova normalnost. U ovom trenutku Srbija ima dobar trend, "imamo dva dana uzastopno ispod 4 odsto pozitivnih u odnosu na ukupno… »
Brnabić: Ukoliko ne vidimo da su brojevi pod kontrolom, ponovo restriktivne mere

Brnabić: Ukoliko ne vidimo da su brojevi pod kontrolom, ponovo restriktivne mere

Vesti online 03.05.2020
Premijerka Ana Brnabić najavila je moguće ponovno uvođenje restriktivnih mera ukoliko ne budu dobri rezultati. – U ovom trenutku imamo dobar broj, odnosno procenat pozitivnih testiranih, očigledan je pad. Jutros i sinoć ispod dva odsto… »
Brnabić: Ministri neće uzeti 100 evra

Brnabić: Ministri neće uzeti 100 evra

Novi magazin 03.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kazala je danas da ona i ministri, neće uzeti 100 evra, koji su obećani svim građanima Srbije. Brnabić je za televiziju Prva rekla da oni "nisu obični građani", već su tu da "obezbede tih 100 evra svim… »
Brnabić: Ja i članovi vlade nećemo uzeti 100 evra

Brnabić: Ja i članovi vlade nećemo uzeti 100 evra

Nova 03.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i članovi njenog kabineta neće uzeti 100 evra koje država namenila svim punoletnim građanima u okviru ekonomskih mera. “Ja i članovi Vlade nećemo uzeti 100 evra. Naše je da damo podršku i radimo u interesu… »
Brnabić: Ministri i ja nećemo uzeti po 100 evra, nismo obični građani

Brnabić: Ministri i ja nećemo uzeti po 100 evra, nismo obični građani

N1 Info 03.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kazala je da ona i ministri neće uzeti 100 evra koji su obećani svim građanima Srbije. Brnabić je za televiziju Prva rekla da oni "nisu obični građani", već su tu da "obezbede tih 100 evra svim građanima koji… »
Premijerka: Niko od nas neće uzeti 100 evra pomoći

Premijerka: Niko od nas neće uzeti 100 evra pomoći

Telegraf 03.05.2020
"Ne bih rekla da neke zemlje uvode tu pomoć kao populističku meru" Govoreći o meri podrške građanima o direktnom davanju u iznosu od 100 evra, premijerka Ana Brnabić rekla je da će ta mera i te kako imati efekta na podršku ekonomiji. To je mera… »
I po ukidanju vanrednog stanja određene mere ostaju na snazi

I po ukidanju vanrednog stanja određene mere ostaju na snazi

Nova 03.05.2020
Danas će broj testiranih građana na koronavirus premašiti 100.000, izjavila je premijerka Ana Brnabić, dodajući da će testiranje biti nastavljeno. Kada se ukine vanredno stanje na snazi će i dalje ostati prevencija i pojačane mere opreza, kao i… »

Vesti dana »