Povezane vesti

Novi slučaj korone u Brajtonu

Novi slučaj korone u Brajtonu

Mozzart sport 03.05.2020
I to uoči sutrašnjih pregovora oko nastavka Premijer lige. Loše vesti stižu iz Engleske. Dvojica igrača Brajtona su u martu i aprilu bila pozitivna na virus Korona, a Skaj Sport je ovog jutra objavio i da je treći član tog engleskog kluba zaražen… »
Bruks: Suprugu i sinu nije dozvoljeno da uđu u Srbiju

Bruks: Suprugu i sinu nije dozvoljeno da uđu u Srbiju

N1 Info 03.05.2020
Kapiten srpske ženske košarkaške reprezentacije Jelena Bruks se putem Fejsbuka požalila na aktuelnu situaciju u kojoj se nalazi. Njenom suprugu i sinu koji su američki državljani nije dozvoljeno da uđu u Srbiju. Srpska košarkašica Jelena Bruks je… »
Emotivni apel Jelene Bruks: Samo želim da se vratimo kući, da mojoj porodici dozvole ulaz u Srbiju!

Emotivni apel Jelene Bruks: Samo želim da se vratimo kući, da mojoj porodici dozvole ulaz u Srbiju!

Hot sport 03.05.2020
Kapitenka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Jelena Bruks sa svojim suprugom i sinom želi da se vrati u domovinu, ali ističe, da to nije moguće jer su njih dvojica američki državljani. Kragujevčanka, rođena Milovanović, udata je za bivšeg… »
Jelena Bruks zbog korone zarobljena u Mađarskoj: Dozvolite mom suprugu i sinu ulaz u Srbiju

Jelena Bruks zbog korone zarobljena u Mađarskoj: Dozvolite mom suprugu i sinu ulaz u Srbiju

Večernje novosti 03.05.2020
Kapitena ženske košarkaške reprezentacije Srbije Jelena Bruks sa svojim suprugom i sinom želi da se vrati u Srbiju, ali kako kaže, to nije moguće jer su njih dvojica američki državljani. Kapitena ženske košarkaške reprezentacije Srbije Jelena… »
Da li je ovo moguće, šta se dešava sa kapitenom ženske košarkaške reprezentacije Srbije?

Da li je ovo moguće, šta se dešava sa kapitenom ženske košarkaške reprezentacije Srbije?

Sportske.net 03.05.2020
Nadamo se da će se sve završiti najboljim mogućim ishodom. Pandemija koronavirusa zaustavila je čitav svet, a Vlada Srbije je takođe preduzela oštre mere kako bi se dalje širenje virusa zaustavilo. Ipak, one mogu da predstavljaju veliki problem, a… »
Vapaj kapitena: Molim vas, pustite me sa porodicom u Srbiju!

Vapaj kapitena: Molim vas, pustite me sa porodicom u Srbiju!

Nova 03.05.2020
Kapiten ženske košarkaške reprezentacije Srbije Jelena Bruks moli da joj se pomogne kako bi sa sinom Mateom i suprugom Dejvidom mogla da se vrati u Srbiju iz Mađarske. Sjajna košarkašica je prekinutu sezonu završila u mađarskom Šopronu, a u… »
„Moja porodica i ja želimo da se vratimo kući” Jelena Bruks, kapiten košarkašica Srbije, očajna i traži pomoć…

„Moja porodica i ja želimo da se vratimo kući” Jelena Bruks, kapiten košarkašica Srbije, očajna i traži pomoć…

Sportal blic 03.05.2020
Jelena Bruks, kapiten ženske košarkaške reprezentacije Srbije, na Fejsbuju je zamolila da joj se pomogne kako bi sa sinom Mateom i suprugom Dejvidom mogla da se vrati u Srbiju iz Mađarske. Ona je prekinutu sezonu završila u mađarskom Šopronu, a u… »

Vesti dana »