Povezane vesti

Lunino rastrojstvo nije ga sprečilo: Gagi Đogani svim silama se trudi da ostane dobar sa Markom! Uvlači mu se! (video)

Lunino rastrojstvo nije ga sprečilo: Gagi Đogani svim silama se trudi da ostane dobar sa Markom! Uvlači mu se! (video)

Kurir 03.05.2020
Gagi Đogani ne prestaje da se odvaja od Marka Miljkovića i nakon što je ovaj zadrugar ostavio njegovu ćerku Lunu. Ovog popodneva Gagi i Marko su sedeli u dvorištu, a tom prilikom skoro da nisu ni progovorili. Očigledno im je samo bitno da zajedno… »
Luna rešila da se uda: Moja svadba će trajati 7 dana! Marko naišao u tom trenutku, a evo kako je reagovao! (video)

Luna rešila da se uda: Moja svadba će trajati 7 dana! Marko naišao u tom trenutku, a evo kako je reagovao! (video)

Kurir 03.05.2020
Luna Đogani odlučila je da okrene novi list nakon raskida sa Markom Miljkovićem. Đoganijeva je spomenula i svoju svadbu za koju je rekla da će trajati punih sedam dana, jedini problem je što joj sada treba novi mladoženja, s obzirom na to da je… »
Šta to Luna radi usred dana?! Zavukla ruke ispod jorgana, a o šok snimku ne prestaje da se priča! (video)

Šta to Luna radi usred dana?! Zavukla ruke ispod jorgana, a o šok snimku ne prestaje da se priča! (video)

Kurir 03.05.2020
Luna Đogani posle burnog raskida sa Markom Miljkovićem boravila je u zatvoru, a mnoge je jedan snimak iznenadio. Naime, Luna je uhvaćena kako drži ruke ispod pokrivača i pravi grimase, pa su neki pomislili da se "pipka dole". Ipak, Đoganijeva se… »
Odlučila sam u zatvoru: Luna Đogani strahovala da ne izgubi Marka, a kad se to desilo promenila ploču! (video)

Odlučila sam u zatvoru: Luna Đogani strahovala da ne izgubi Marka, a kad se to desilo promenila ploču! (video)

Kurir 03.05.2020
Zorica Marković popričala je sa Lunom Đogani i uputila joj nekoliko saveta nakon što ju je ostavio Marko Miljković. Inače, Marko je odlučio da stavi tačku na vezu sa Lunom zbog toga što ju je uhvatio u laži. "Stisini zube i nikom ne pokazuj"… »
Najviše me povredila moja gospođa: Edo varao Zilhu pred milionima, a sada se žali na nju! Ovo je razlog! (video)

Najviše me povredila moja gospođa: Edo varao Zilhu pred milionima, a sada se žali na nju! Ovo je razlog! (video)

Kurir 03.05.2020
Edis Edo Fetić dobio je zadatak u okviru igrice Muzičke kutije i odmah nakon čitanja istog je izašao iz Bele kuće. "Idi odmah do Džastina Bibera i požali se fanovima ko i zbog čega te je najviše povredio u Zadruzi", pročitao je Edo. "Evo ja da… »
Kad si već ušla, idemo do kraja: Posle onog što je Gagi rekao Anabeli svi počeli da ih prozivaju! Hit! (video)

Kad si već ušla, idemo do kraja: Posle onog što je Gagi rekao Anabeli svi počeli da ih prozivaju! Hit! (video)

Kurir 03.05.2020
Gagi Đogani dobio je zadatak da navede dve osobe koje ga najviše nerviraju i koje bi voleo da izađu iz Bele kuće. "Đedović jedna odmah. Daće Bog da odmah izađe. A druga osoba, čekaj da se neko ne naljuti", rekao je Gagi. "Navedi mene, slobodno"… »

Vesti dana »