Povezane vesti

Izbori 14. ili 21. juna

Izbori 14. ili 21. juna

RTV 03.05.2020
BEOGRAD - Izbori bi mogli da budu 14. ili 21. juna, rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da će sutra o svemu u vezi izbora sutra razgovarati sa predstavnicima opozicije. "Od njih zavisi, spreman sam da idem i na 14. juni"… »
Vučić o šerpovanju: Važno mi je da šerpe budu sve punije, a plate i penzije sve veće

Vučić o šerpovanju: Važno mi je da šerpe budu sve punije, a plate i penzije sve veće

Kurir 03.05.2020
BEOGRAD - Navikao sam na "šerpe", bilo ih je i 2016, 2017. i 2018. godine, rekao je večeras predsednik Aleksandar Vučić i dodao da je za njega važno da su "te šepre i lonci" puni hranom, i da su plate i penzije sve veće. On je rekao da protest… »
Izbori će biti 14. ili 21. juna

Izbori će biti 14. ili 21. juna

Radio 021 03.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je gostujući na televiziji Pink da su za održavanje izbora moguća dva datuma: 14. ili 21. jun. Kako je rekao, sutra ga očekuje razgovor sa ostalim strankama, te će se znati više detalja, a kako je dodao, on… »
Vučić: Važno mi je da šerpe budu sve punije

Vučić: Važno mi je da šerpe budu sve punije

Beta 03.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ga nisu pogodili gradjani koji bukom protestuju protiv odluka vlasti, i dodao da je bitno "da šerpe i lonci budu što puniji hranom, a plate i penzije sve veće". On je na TV Pink rekao da… »
Aleksandar Vučić otkrio: Izbori će biti ili 14. ili 21. juna

Aleksandar Vučić otkrio: Izbori će biti ili 14. ili 21. juna

Kurir 03.05.2020
Aleksandar Vučić najavio je večeras da su moguća dva datuma za izbore u Srbiji. Aleksandar Vučić najavio je večeras da su moguća dva datuma za izbore u Srbiji. - Biće to 14. ili 21. jun, zavisi od konsultacija sa strankama, - rekao je Vučić… »
Predsednik objavio kada će biti izbori u Srbiji

Predsednik objavio kada će biti izbori u Srbiji

Mondo 03.05.2020
Parlamentarni izbori u Srbiji biće održani 14. ili 21. juna, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Parlamentarni izbori u Srbiji biće održani 14. ili 21. juna, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je podsetio da sutra… »
Vučić: Izbori 14. ili 21. juna

Vučić: Izbori 14. ili 21. juna

Nova 03.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su u igri dva datuma za izbore - 14. i 21. jun i naveo da će o tome sutra biti reči na sastanku sa predstavnicima opozicionih stranaka koji su najavili učešće na izborima. Čim bude ukinuto vanredno… »

Vesti dana »