Povezane vesti
U Dečjoj bolnici se leči devetoro dece obolelih od koronavirusa
NoviSad.com 04.05.2020
Novi Sad – Više od 200 obolelih od koronavirusa i dalje se leči u vojvođanskim bolnicama, a u odnosu na juče, broj pacijenta je povećan za deset osoba. U Kliničkom centru Vojvodine trenutno su hospitalizovana 53 pacijenta, što je za tri manje nego juče… »
U Dečijoj bolnici na lečenju od korona virusa devetoro mališana
Moj Novi Sad 04.05.2020
Više od 200 obolelih od infekcije Kovid-19 i dalje se leči u vojvođanskim bolnicama, a u odnosu na juče, broj pacijenta je povećan za deset osoba. U Kliničkom centru Vojvodine trenutno su hospitalizovana 53 pacijenta, što je za tri manje nego juče, dok… »
Devetoro dece obolelo od korone, na lečenju su u Novom Sadu: Četvoro više nego juče
Telegraf 04.05.2020
Povećao se broj pacijenata i na Novosadskom Sajmu. U Kliničkom centru Vojvodine trenutno su hospitalizovana 53 pacijenta koja su pozitivna na korona virus, što je za tri manje nego juče, dok je i dalje petoro na respiratoru. Do povećanja broja pacijenta… »
Vesti dana »

Američki derbi koji interesuje Novaka: Tijafo ostao na Đokovićevom putu, mogao bi ga sačekati u osmini finala
Telegraf pre 2 satajoš 8 povezanih

MUP: Demonstranti pokušali da nasilno uđu na Filozofski fakultet, policija sprečila upad
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 2 satajoš 1 povezana