Povezane vesti

Joviću se ne ide iz Madrida: Dajte mi više minuta, pokazaću šta znam

Joviću se ne ide iz Madrida: Dajte mi više minuta, pokazaću šta znam

Mozzart sport 04.05.2020
As donosi nove informacije oko statusa srpskog napadača. Novi dan, nove informacije vezane za status Luke Jovića u Real Madridu! Povreda pete, posle povrataka iz Srbije, koja će ga u narednom periodu izbaciti iz trenažnog procesa otežala je i onako… »
Brazilac rešen da se vrati u redove katalonskog velikana: Nejmar neće 100 miliona evra, hoće u Barselonu

Brazilac rešen da se vrati u redove katalonskog velikana: Nejmar neće 100 miliona evra, hoće u Barselonu

Večernje novosti 04.05.2020
Španski „Mundo Deportivo“ prenosi da je napadač Parižana odbio novi, astronomski, ugovor i da želi nazad u Barsu. PSŽ i Nejmar već duže vreme nisu na istim talasnim dužinama, a trzavice na relaciji igrač-klub već godinu dana pokušava da… »
Pari Sen žermen nudi mbapeu ugovor iz snova: Francuz dobija milione i staje rame uz rame sa Nejmarom

Pari Sen žermen nudi mbapeu ugovor iz snova: Francuz dobija milione i staje rame uz rame sa Nejmarom

Hot sport 04.05.2020
Francuski napadač i igrač Pari Sen Žermena, Kilijan Mbape, odbio je da uđe u pregovore sa Realom, zato što je od Parižana dobio ugovor od kojeg se vrati u glavi, prenosi ‘L’Ekip’. Po novom ugovoru, koji bi uskoro trebalo da bude potpisan… »
Šeici imaju čudnu računicu: Evo ti 74.000.000€, a posle si slobodan igrač

Šeici imaju čudnu računicu: Evo ti 74.000.000€, a posle si slobodan igrač

Mondo 04.05.2020
Šta se to sprema u Parizu? Šta se to sprema u Parizu? Važne vesti stižu iz Francuske - Kilijan Mbape dobija novi ugovor i mogao bi još neko vreme da se zadrži u Parizu. Zvezda Pari sen Žermena trebalo bi da ostane deo novog-starog šampiona… »

Vesti dana »