Povezane vesti

Makedonska policija ostala samo sa jednim helikopterom

Makedonska policija ostala samo sa jednim helikopterom

Nova 04.05.2020
Nakon današnjeg udesa transportnog helikoptera Mi-171 na aerodromu Petrovac kod Skoplja, Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Severne Makedonije ostalo je samo sa jednim operativnim transportnim helikopterom tog tipa, piše portal Balkanska… »
[POSLEDNJA VEST] Nesreća makedonskog policijskog helikoptera Mi-171 remontovanog u Srbiji – nema žrtava

[POSLEDNJA VEST] Nesreća makedonskog policijskog helikoptera Mi-171 remontovanog u Srbiji – nema žrtava

Tango Six 04.05.2020
Na aerodromu Petrovac kod Skoplja, jutros oko 11:30 časova došlo je do udesa helikoptera Mi-171 (registracije MAP-7711) Ministarstva unutrašnjih poslova Severne Makedonije. Prvobitno su iz makedonske Agencije za civilno vazduhoplovstvo za makedonske… »
Severna Makedonija: Srušio se policijski helikopter, jedna osoba povređena

Severna Makedonija: Srušio se policijski helikopter, jedna osoba povređena

Dnevnik 04.05.2020
SKOPLjE: Jedna osoba je lakše povređena nakon što se policijski helikopter danas prevrnuo i pao na međunarodnom aerodromu u Skoplju. Nesreća se dogodila oko 11.30, kada se iz helikopter Ministarstva unutrašnjih poslova M-17 prevrnuo i pao prilikom… »
Helikopter policije Severne Makedonije pao prilikom poletanja

Helikopter policije Severne Makedonije pao prilikom poletanja

Danas 04.05.2020
Helikopter policije Severne Makedonije MI17 prevrnuo se i pao danas prilikom poletanja na skopskom aerodromu. Kako je javila Televizija Telma, koja je sajtu objavila i fotografiju prevrnutog helikoptera… »

Vesti dana »