Povezane vesti

Video: Srušio se policijski helikopter u Skoplju

Video: Srušio se policijski helikopter u Skoplju

Al Jazeera 04.05.2020
Nesreća se dogodila pri polijetanju, prema navodima medija, vjerovatno zbog jakog vjetra; povrijeđen član posade. Jedna je osoba lakše ozlijeđena nakon što se policijski helikopter prevrnuo i pao u ponedjeljak u međunarodnoj zračnoj luci u glavnom… »
Makedonska policija spala na svega jedan Mi-17: Drugu letelicu uništio vetar na aerodromu Petrovac! (video)

Makedonska policija spala na svega jedan Mi-17: Drugu letelicu uništio vetar na aerodromu Petrovac! (video)

Kurir 04.05.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Severne Makedonije ostalo je bez jednog od dva Mi-171 (MAP-7711) u udesu 4. maja u oko 11 časova i 30 minuta na aerodromu Petrovac. Prema zvaničnom izveštaju najverovatnije vetar je prevrnuo helikopter koji je… »
Srušio se helikopter na skopskom aerodromu

Srušio se helikopter na skopskom aerodromu

RTV 04.05.2020
SKOPLJE - Jedna osoba je lakše povređena nakon što se policijski helikopter danas prevrnuo i pao na međunarodnom aerodromu u Skoplju. Nesreća se dogodila oko 11.30, kada se iz helikopter Ministarstva unutrašnjih poslova M-17 prevrnuo i pao prilikom… »
Pao policijski helikopter u Skoplju, povređena jedna osoba

Pao policijski helikopter u Skoplju, povređena jedna osoba

N1 Info 04.05.2020
Helikopter policije Severne Makedonije MI-17 prevrnuo se i pao prilikom poletanja na skopskom aerodromu. Kako je javila Televizija Telma, koja je objavila i fotografiju prevrnutog helikoptera, povređen je jedan od pet članova posade. Iz Ministarstva… »
Nesreća se desila pri poletanju, jedna osoba povređena! (video)

Nesreća se desila pri poletanju, jedna osoba povređena! (video)

Alo 04.05.2020
Jedna osoba je lakše povređena nakon što se policijski helikopter danas prevrnuo i pao na međunarodnom aerodromu u Skoplju. Nesreća se dogodila oko 11.30, kada se iz helikopter Ministarstva unutrašnjih poslova M-17 prevrnuo i pao prilikom poletanja… »

Vesti dana »