Povezane vesti

Vučić ima poruku za one koji lupaju u šerpe i pale baklje! (video)

Vučić ima poruku za one koji lupaju u šerpe i pale baklje! (video)

Mondo 04.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o političkim protivnicima, o lupanju u šerpe opozicije, ali i o paljenju baklji i akciji onih drugih. Ima poruku za njih... Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o političkim… »
Vučić: Niko nije dirao Đilasovu decu, napadali su moju

Vučić: Niko nije dirao Đilasovu decu, napadali su moju

Nova 04.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije čuo za napad na porodicu Dragana Đilasa. On je odgovarajući na pitanja Nova.rs rekao da je nekome bilo potrebno da napravi taj slučaj, te da je ponosan na činjenicu da niko iz vlasti ne dira… »
Vučić: Ponosan sam što ni ja ni moji saradnici zbog politike nismo pominjali ničiju decu

Vučić: Ponosan sam što ni ja ni moji saradnici zbog politike nismo pominjali ničiju decu

Kurir 04.05.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ni danas nije želeo da odgovara na pitanja u vezi sa predstavnicima opozicije i podsetio da to nije činio ni prethodnih 50 dana trajanja vanrednog stanja, ali je primetio da je jedna stvar tačna, a to je… »
Vučić: Samo pet-šest odsto ljudi lupa u šerpe i pali baklje, nisam čuo da je neko pomenuo đilasovu decu

Vučić: Samo pet-šest odsto ljudi lupa u šerpe i pali baklje, nisam čuo da je neko pomenuo đilasovu decu

Blic 04.05.2020
"Ukupno pet ili šest odsto ljudi lupa u šerpe i pali baklje. Zapravo, nije ni tri, sveukupno sa obe strane. Najveći broj ljudi želi da imaju miran život i ništa više. Ako ne mogu da apelujem na ove druge, zamoliću one koji su razumniji i… »
Vučić o napadima političara: Mojoj ćerki su pretili silovanjem, sinu želeli da dobije rak, a ko je spomenuo Đilasovu…

Vučić o napadima političara: Mojoj ćerki su pretili silovanjem, sinu želeli da dobije rak, a ko je spomenuo Đilasovu…

Večernje novosti 04.05.2020
- Rekao sam dok traje vanredno stanje da neću da izgovaram imena političkih protivnika, 50 dana to nisam uradio, neću ni danas iako sam i ja i moja porodica meta najtežih uvreda - istakao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se… »

Vesti dana »