Povezane vesti
Tare: Sergej mora da želi da ode
N1 Info 04.05.2020
Sportski direktor Lacija Igli Tare je govorio za Skaj o potencijalnom odlasku Sergeja Milinković-Savića iz Lacija o kom se govori godinama. Srpski vezista Sergej Milinković-Savić je godinama na meti mnogih evropskih velikana, a u tim spekulacijama su… »
Tare: Sergej odlučuje, ako bude hteo da ide – nema problema
Nova 04.05.2020
Sportski direktor Lacija Iglji Tare kaže da će Sergej Milinković-Savić doneti odluku o svojoj budućnosti. Reprezentativac Srbije je, sada već godinama, tema mnogih spekulacija i priča, ali je i dalje član rimskog kluba. Tare je na pitanje šta bi uradio… »
Poruka sa Olimpika - Sergej drži ključ u svojim rukama!
Sportske.net 04.05.2020
Sergej Milinković-Savić na najvećoj prekretnici u karijeri. Sportski direktor Lacija Igli Tare u razgovoru za Skaj sport govorio je o statusu srpskog reprezentativca, koga već dva leta sele sa Olimpika, ali je on i dalje član Lacija. Na pitanje šta na… »
Vesti dana »
Kuba tvrdi da su osobe koje je ubila na gliseru pokušavale da se infiltriraju iz SAD
Beta pre 38 minutajoš 2 povezane
Dejan Stanković nakon eliminacije Zvezde iz Lige Evrope: Bili smo dominantni u tri od četiri odigrana poluvremena, ali se i protivnik nešto pita
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Vida Petrović Škero: Neizjašnjavanje Vlade o imunitetu Nikole Selakovića vrsta državnog udara
Danas pre 4 satijoš 1 povezana





