Povezane vesti

Rafael Nadal: Novak će morati da se vakciniše!

Rafael Nadal: Novak će morati da se vakciniše!

Hot sport 05.05.2020
Rafael Nadal udario je na Novaka Đokovića zbog izkazanog ličnog mišljenja oko vakcine za COVID-19 kada je budu napravili. Srbin je tada poručio da nije siguran hoće li se vakcinisati. Tada je usledio napad epidemiologa šitom sveta na našeg asa, a… »
Rafa: Novak će morati da se vakciniše, kao i svi ostali

Rafa: Novak će morati da se vakciniše, kao i svi ostali

N1 Info 05.05.2020
Španski teniser Rafael Nadal smatra da će Novak Đoković morati da pristane na vakcinaciju ukoliko to bude uslov za učešće na turnirima. Teniska sezona trenutno je suspendovana zbog pandemije koronavirusa. Đoković je izjavio da nije siguran hoće… »
Nadal: Ako je uslov, moraćemo da se vakcinišemo i Novak i ja

Nadal: Ako je uslov, moraćemo da se vakcinišemo i Novak i ja

Nova 05.05.2020
Da li će vakcinisanje protiv koronavirusa biti nužno za nastavak karijera najboljih tenisera? Rafael Nadal veruje da će oni biti primorani to da urade. Polemiku o celom slučaju je pokrenuo Novak Đoković, iznoseći stav da je protivnik obavezne… »
Nadal: Ako nas nateraju moraćemo da se vakcinišemo i Đoković i ja

Nadal: Ako nas nateraju moraćemo da se vakcinišemo i Đoković i ja

Sportski žurnal 05.05.2020
„Ako nas ATP ili ITF nateraju da se vakcinišemo da bi nastavili da igramo tenis, onda ćemo morati to da uradimo. To će biti kao što imamo ograničenja u uzimanju lekova kako ne bi došlo do dopinga. To je samo pridržavanje pravila“. Španski… »
"Đoković će morati da se vakciniše": Rafa razgovarao sa Bilom Gejtsom, sve je bilo tajna, a onda ga razotkrio stric!

"Đoković će morati da se vakciniše": Rafa razgovarao sa Bilom Gejtsom, sve je bilo tajna, a onda ga razotkrio stric!

Sportal blic 05.05.2020
Rafael Nadal nema dilemu. Ukoliko se desi da krovne organizacije belog sporta odluče da je vakcina potrebna kako bi se nastavilo normalno takmičenje na Turu, onda će svi biti u obavezi to da urade. Uključujući i prvog na svetu, , koji je na Vaskrs… »

Vesti dana »