Povezane vesti

Sinanova Đulkica posle požara u Loznici sumnja na njega? Tuga je da tako pljuneš na krv i znoj svog tate!

Sinanova Đulkica posle požara u Loznici sumnja na njega? Tuga je da tako pljuneš na krv i znoj svog tate!

Kurir 05.05.2020
Rano jutros u Loznici izbio je požar u porodičnoj kući Sakića, koja je svom srećom bila prazna i niko nije povređen. Prema pisanju domaćih medija, udovica pokojnog pevača Sinana u policiji je podnela prijavu protiv Rašida, pevačevog sina iz… »
Oglasila se sinanova ćerka Đulkica: Sve možeš da spališ, ali ono što ja nosim u sebi ne možeš nikada! (foto)

Oglasila se sinanova ćerka Đulkica: Sve možeš da spališ, ali ono što ja nosim u sebi ne možeš nikada! (foto)

Kurir 05.05.2020
Ćerka pokojnog pevača Sinana Sakića, Đulkica Sakić Amzić, se oglasila na društvenoj mreži Instagram, gde je podelila i uznemirujuće prizore kuće u plamenu. "Bolje da me nema, ako tvoju ljubav srušim, ne mogu to prokletstvo da nosim na duši"… »
Ekskluzivni snimak: Sinanova kuća izgorela do temelja

Ekskluzivni snimak: Sinanova kuća izgorela do temelja

Nova 05.05.2020
Požar je zbio u ranim jutarnjim satima, ali je kuća bila prazna, te na sreću niko nije povređen. Ceo krov je bio u plamenu, a požar je zatim počeo da se širi na ostatak kuće.… »
Jako mi je bitno da ga ljudi prijave ako ga vide: Oglasila se Sabina Sakić nakon podmetanja požara u porodičnoj kući!

Jako mi je bitno da ga ljudi prijave ako ga vide: Oglasila se Sabina Sakić nakon podmetanja požara u porodičnoj kući!

Kurir 05.05.2020
Sinanova udovica, Sabina Sakić je navodno podnela krivičnu prijavu protiv njegovog sina iz prvog braka Rašida Sakića, a sada se oglasila pa poručila "Veoma sam uznemirena zbog svega što se desilo. Loše se osećam, nikako... Jako mi je bitno da… »
Rašid Sakić preti ubistvom Sinanovoj udovici i ćerki

Rašid Sakić preti ubistvom Sinanovoj udovici i ćerki

Nova 05.05.2020
Jutros je u ranim jutarnjim časovima izbio požar u porodičnoj kući pokojnog pevača Sinana Sakića u Loznici. Njegova udovica, Sabrina Sakić, podnela je krivičnu prijavu protiv Rašida Sakića, pevačevog sina iz prvog braka, zbog sumnji da je… »
Biće problema ako budem pričao: Posle požara u kući pokojnog Sinana, oglasio se njegov sin alen Sakić!

Biće problema ako budem pričao: Posle požara u kući pokojnog Sinana, oglasio se njegov sin alen Sakić!

Kurir 05.05.2020
Kuća porodice Sakić u Loznici, gde je izbio požar vodi se na udovicu pokojnog pevača Sinana Sakića, Sabinu Sakić. Sabina Sakić je, čim je čula šta se dogodilo, došla na lice mesta. Nešto kasnije, Sabina Sakić navodno je podnela je krivičnu… »
Ekskluzivni snimak: Sinanova kuća izgorela do temelja

Ekskluzivni snimak: Sinanova kuća izgorela do temelja

Nova 05.05.2020
Kako smo ranije objavili, rano jutros izbio je požar u kući porodice Sakić u Loznici. U međuvremenu smo dobili snimak od Sabine Sakić, udovice Sinana Sakića koja misli da je požar podmetnut, zbog čega je podnela krivičnu prijavu Rašida Sakića… »
Sinanova kuća u plamenu: Požar zahvatio ceo krov! Evo gde se nalazi porodica pokojnog pevača (kurir TV)

Sinanova kuća u plamenu: Požar zahvatio ceo krov! Evo gde se nalazi porodica pokojnog pevača (kurir TV)

Kurir 05.05.2020
Kuća Sinana Sakića u Loznici je izgorela, a srećom, nikoga nije bilo unutra. Ceo krov je bio u plamenu, a požar je zatim počeo da se širi na ostatak kuće. Sabina tada nije bila u kući, kao ni ostatak porodice, koji se trenutno nalazi u… »
Sinanova udovica podnela krivičnu prijavu protiv Rašida Sakića

Sinanova udovica podnela krivičnu prijavu protiv Rašida Sakića

Nova 05.05.2020
Sabina Sakić, udovica Sinana Sakića, ekskluzivno je za Nova.rs potvrdila da je podnela krivičnu prijavu protiv Rašida Sakića, Sinanovog sina iz prvog braka, zbog sumnje da je on podmetnuo požar na njihovu porodičnu kuću u Loznici. Kako je kratko… »
Izbio požar u porodičnoj kući Sinana Sakića

Izbio požar u porodičnoj kući Sinana Sakića

Nova 05.05.2020
Rano jutros izbio je požar u kući porodice Sakić u Loznici, saznaje Nova.rs. Požar je zbio u ranim jutarnjim satima, ali je kuća bila prazna, te na sreću niko nije povređen. Ceo krov je bio u plamenu, a požar je zatim počeo da se širi na ostatak… »
Ekskluzivan snimak: Sinanova porodična kuća u plamenu

Ekskluzivan snimak: Sinanova porodična kuća u plamenu

Nova 05.05.2020
Kako smo ranije objavili, rano jutros izbio je požar u kući porodice Sakić u Loznici. U međuvremenu smo dobili snimak od Sabine Sakić, udovice Sinana Sakića koja misli da je požar podmetnut. Požar je izbio u ranim jutarnjim satima, ali je kuća… »
Požar u kući Sinana Sakića: Policija reagovala odmah, evo gde je bila Sabina!

Požar u kući Sinana Sakića: Policija reagovala odmah, evo gde je bila Sabina!

Kurir 05.05.2020
U kući porodice Sakić u Loznici rano jutros je izbio požar. Srećom, kuća je bila prazna i niko nije povređen. Kuća porodice Sakić vodi se na udovicu pokojnog pevača Sinana Sakića, Sabinu Sakić, a požar je izbio u ranim jutarnjim satima. Ceo… »

Vesti dana »