Povezane vesti

Konjević posle žurke: Oprostite, ja sam pevač, ne političar

Konjević posle žurke: Oprostite, ja sam pevač, ne političar

Nova 05.05.2020
Uprkos propisanim zaštitnim merama zbog pandemije koronavirusa, u Sarajevu je sinoć održana privatna zabava na kojoj su se našli poznati pevači, među kojima su bili i Hari Mata Hari, Halid Bešlić, Šerif Konjević, Slađana Mandić, Semir Cerić… »
Pevači kažnjeni zbog lumpovanja tokom zabrane: Hari Mata Hari je bio jedan od njih: "Spreman sam da snosim posledice"

Pevači kažnjeni zbog lumpovanja tokom zabrane: Hari Mata Hari je bio jedan od njih: "Spreman sam da snosim posledice"

Blic 05.05.2020
U Sarajevu je sinoć, uprkos propisanim merama, održana privatna zabava na kojoj su se našli mnogi poznati pevači, a među brojnim pevačima bio je i pevač Hari Mata Hari koji se odmah oglasio. "Došao sam samo u najboljoj nameri da čestitam… »
Hari je bio na slavlju u Sarajevu, a SAD se oglasio: Spreman sam da snosim posledice! Došao sam samo zbog ovog!

Hari je bio na slavlju u Sarajevu, a SAD se oglasio: Spreman sam da snosim posledice! Došao sam samo zbog ovog!

Kurir 05.05.2020
Nakon sinoćne korona-zabave u Sarajevu, oglasio se Hari Mata Hari, koji je bio među gostima na proslavi rođendana doktora Jusufa Šabanovića. Uprkos apelima vlasti BiH da se i dalje vodi računa iako su određene mere popustile, na okupljanju u… »
Na "korona-derneku" u Sarajevu - ministar, Šerif, Hari i Halid

Na "korona-derneku" u Sarajevu - ministar, Šerif, Hari i Halid

RTS 05.05.2020
Uprkos tome što su vlasti u BiH, tek počele s popuštanjem mera protiv širenja koronavirusa, čini se da neki ne mare za to. Na jednoj zabavi u Sarajevu, sa poznatim muzičkim zvezdama, našao se i ministar Staša Košarac. "Pribijeni jedni uz druge za… »
Halid, Slađana i ostali pevači lumpovali uprkos zabrani: Snimci šokirali region, policija prekinula žurku, svi kažnjeni

Halid, Slađana i ostali pevači lumpovali uprkos zabrani: Snimci šokirali region, policija prekinula žurku, svi kažnjeni

Blic 05.05.2020
Uprkos propisanim merama, u Sarajevu je sinoć održana privatna zabava na kojoj su se našli mnogi poznati pevači. Kako piše Klix.ba, na pomenutoj žurki bilo je oko 20 ljudi, među kojima su bili pevači Halid Bešlić, Šerif Konjević, Hari… »

Vesti dana »