Povezane vesti

Šef Opšte hirurgije KCUS-a razriješen dužnosti nakon zabave u Sarajevu

Šef Opšte hirurgije KCUS-a razriješen dužnosti nakon zabave u Sarajevu

Slobodna Evropa 05.05.2020
Doktor Jusuf Šabanović razriješen je dužnosti šefa Opšte i abdominalne hirurgije Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), zbog "nepoštivanja propisanih mjera i opasnosti za uposlenike i bolesnike KCUS-a". To je saopšteno, danas, 5. maja… »
Smenjen hirurg koji je organizovao "korona-dernek" u Sarajevu

Smenjen hirurg koji je organizovao "korona-dernek" u Sarajevu

RTS 05.05.2020
Hirurg Jusuf Šabanović, koji je povodom svog rođendana sinoć organizovao zabavu u jednom sarajevskom restoranu, razrešen je dužnosti šefe Klinike za opštu i abdominalnu hirurgiju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu. Uprkos zabranama… »
Hari Mata Hari posle žurke: Spreman sam da snosim posledice

Hari Mata Hari posle žurke: Spreman sam da snosim posledice

Nova 05.05.2020
Uprkos propisanim zaštitnim merama zbog pandemije koronavirusa, u Sarajevu je sinoć održana privatna zabava na kojoj su se našli poznati pevači, među kojima su bili i Hari Mata Hari, Halid Bešlić, Šerif Konjević, Slađana Mandić, Semir Cerić… »
Ugledni hirurg razrešen dužnosti posle "korona žurke"

Ugledni hirurg razrešen dužnosti posle "korona žurke"

Mondo 05.05.2020
O ovom slučaju bruji cela Bosna i društvene mreže u regionu. O ovom slučaju bruji cela Bosna i društvene mreže u regionu. Hirurg Jusuf Šabanović koji je sinoć organizovao zabavu povodom svog rođendana u jednom sarajevskom restoranu i tako… »
Sramota me je! Oglasio se Šerif Konjević nakon snimka sa žurke u Sarajevu: Evo zašto je prisustvovao zabavi!

Sramota me je! Oglasio se Šerif Konjević nakon snimka sa žurke u Sarajevu: Evo zašto je prisustvovao zabavi!

Kurir 05.05.2020
Nakon žurke koja je, uprkos propisanim merama održana u Sarajevu, oglasio se pevač Šerif Konjević koji se našao među pevačima koji su prisustvovali zabavi. Oko 20 ljudi, među kojima su bili i pevači Halid Bešlić, Šerif Konjević, Slađana… »
Snimci korona-žurke šokirali region, ministar glavna zvezda

Snimci korona-žurke šokirali region, ministar glavna zvezda

Nova 05.05.2020
Uprkos merama zabrane, uvedenim zbog epidemije koronavirusa, u Sarajevu je sinoć održana privatna zabava na kojoj je bilo oko 20 ljudi. Da stvar bude gora, među njima su bile i poznate ličnosti, kao i ministar trgovine i ekonomskih odnosa u Veću… »
Šef klinike sarajevskog kliničkog centra smenjen zbog žurke u restoranu

Šef klinike sarajevskog kliničkog centra smenjen zbog žurke u restoranu

Radio 021 05.05.2020
Hirurg Jusuf Šabanović koji je organizovao zabavu povodom svog rođendana u jednom sarajevskom restoranu i tako prekršio sve naredbe i preporuke u cilju suzbijanja virusa korona jutros je razrešen dužnosti šefa Klinike za opštu i abdominalnu… »

Vesti dana »