Povezane vesti

Završena divna vaterpolo priča: Osam titula za devet sezona – vreme je za Barselonetu

Završena divna vaterpolo priča: Osam titula za devet sezona – vreme je za Barselonetu

Mozzart sport 05.05.2020
Filip Filipović otišao iz Pro Reka, Dušan Mandić ostao u Đenovi. Era za pamćenje je završena. Filip Filipović je napustio Pro Reko. Prosavljeni srpski vaterpolista razišao se sa najuspešnijim italijanskim klubom posle bezmalo decenijske ljubavi… »
"Čović je želeo, ali je on rekao: - ne" Marko Simonović otkrio zbog koga se nije vratio u Zvezdu, već otišao u Cedevitu!

"Čović je želeo, ali je on rekao: - ne" Marko Simonović otkrio zbog koga se nije vratio u Zvezdu, već otišao u Cedevitu!

Sportal blic 05.05.2020
Malo je falilo da reprezentativac Srbije Marko Simonović po treći put u karijeri obuče crveno-beli dres, a sada je poznato i zbog čega nije do toga došlo. je imao želju da se vrati na Mali Kalemegdan, ista situacija bila je i s prvim čovekom kluba… »
„Sve sam dogovorio sa Čovićem, ali Tomić se usprotivio mom dolasku“

„Sve sam dogovorio sa Čovićem, ali Tomić se usprotivio mom dolasku“

Vesti online 05.05.2020
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde, Marko Simonović, bio je na korak od povratka među crveno-bele, ali se jedan čovek usprotivio i dogovor je propao. Umesto toga usledio je transfer u Ljubljanu, pa zatim u Unikahu u kojoj je i sada i čeka da se… »
Marko Simonović: Samo zbog njega se nisam vratio u Zvezdu!

Marko Simonović: Samo zbog njega se nisam vratio u Zvezdu!

Mondo 05.05.2020
"Mi smo profesionalci, svesni smo da te neki trener voli, a neki ne, i moramo da idemo dalje", naveo je nekadašnji košarkaš Zvezde Marko Simonović. "Mi smo profesionalci, svesni smo da te neki trener voli, a neki ne, i moramo da idemo dalje", naveo je… »
Simonović otkrio zašto nije došao u Zvezdu: Imao sam sve dogovoreno sa Čovićem, ali me trener nije hteo

Simonović otkrio zašto nije došao u Zvezdu: Imao sam sve dogovoreno sa Čovićem, ali me trener nije hteo

Večernje novosti 05.05.2020
Mišljenja sam da ne treba proglasiti šampiona ako se ne nastavi sezona u ABA ligi, kaže igrač Unikahe. Srpski internacionalac Marko Simonović otkrio je za "Sportklub" da je želeo da se vrati u Crvenu zvezdu na početku prošle sezone, ali da ga u… »
Marko Simonović: Bio sam na korak do povratka u Zvezdu, evo ko je blokirao dolazak…

Marko Simonović: Bio sam na korak do povratka u Zvezdu, evo ko je blokirao dolazak…

Hot sport 05.05.2020
Košarkaš Unikahe Marko Simonović govorio je danas o blokiiranom povratku u Crvenu zvezdu, posle kog je otišao u Cedevitu Olimpiju. Marko Simonović je prošlog leta napustio Zenit iz Sankt Peterburga i želeo je da se vrati u Crvenu zvezdu. Na… »
Otkriveno, miniran dogovor sa Čovićem, evo ko je sprečio transfer u Zvezdu!

Otkriveno, miniran dogovor sa Čovićem, evo ko je sprečio transfer u Zvezdu!

Sportske.net 05.05.2020
Sve je bilo završeno, ali usledio je neočekivani obrt. Bivši košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović je u dva navrata tokom karijere nosio dres beogradskih crveno-belih. Najpre od 2012. do 2014. godine, posle čega je usledila sezona u francuskom… »

Vesti dana »