Povezane vesti

Smena za smenom zbog korona slavlja u Sarajevu: Razrešen Nihad Fejzić, član naučnog tela za praćenje pandemije!

Smena za smenom zbog korona slavlja u Sarajevu: Razrešen Nihad Fejzić, član naučnog tela za praćenje pandemije!

Kurir 05.05.2020
Ministar zdravstva Kantona Sarajevo Rusmir Mesihović, razrešio je danas doktora Nihada Fejzića dužnosti članstva u Naučnom telu Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo za praćenje i analizu situacije izazvane korona virusom. Razrešenje je došlo… »
Dodik o ministru na zabavi: Košarac je napisao kraj svog političkog puta

Dodik o ministru na zabavi: Košarac je napisao kraj svog političkog puta

RTS 05.05.2020
Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je da je član Saveta ministara BiH i njegov saradnik Staša Košarac, prisustvom na zabavi u Sarajevu na kojoj su kršene preporuke u vezi sa epidemijom, napisao kraj svog političkog puta i da u tom pogledu nema… »
“Košarac napisao kraj svog političkog puta”: Dodik reagovao na ponašanje ministra SNSD koji je bio na slavlju u Sarajevu

“Košarac napisao kraj svog političkog puta”: Dodik reagovao na ponašanje ministra SNSD koji je bio na slavlju u Sarajevu

Večernje novosti 05.05.2020
Dodik, koji je i srpski član Predsedništva BiH, rekao je da Košarac nije i više ne može biti njegov najbliži saradnik, te da se SNSD ograđuje od njegovog postupka, koji snažno odbacuje i ne prihvata. Predsednik SNSD Milorad Dodik izjavio je da je… »
Dodik: Košarac je napisao kraj svog političkog puta

Dodik: Košarac je napisao kraj svog političkog puta

Politika 05.05.2020
BANjALUKA - Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je danas da je ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara BiH Staša Košarac, prisustvom na privatnoj zabavi u Sarajevu, na kojoj nisu poštovane zaštitne mere i preporuke tokom… »
Dodik: Košarac više ne može biti moj najbliži saradnik

Dodik: Košarac više ne može biti moj najbliži saradnik

Danas 05.05.2020
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da je ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara BiH Staša Košarac, prisustvom na zabavi u Sarajevu na kojoj nisu ispoštovane zaštitne mere zbog… »
Dodik ne oprašta: Košarac je ispisao kraj svog političkog puta! Ne može više biti moj saradnik, sve je poništio!

Dodik ne oprašta: Košarac je ispisao kraj svog političkog puta! Ne može više biti moj saradnik, sve je poništio!

Kurir 05.05.2020
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da je ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara BiH Staša Košarac, prisustvom na zabavi u Sarajevu na kojoj nisu ispoštovane zaštitne mere zbog… »
Dodik najavio smenu saradnika nakon terevenke u Sarajevu: Ovo je jedno veliko iznenađenje, duboko sam razočaran

Dodik najavio smenu saradnika nakon terevenke u Sarajevu: Ovo je jedno veliko iznenađenje, duboko sam razočaran

Srbija danas 05.05.2020
Lider SNSD naglasio je da ga je Košarac svojim postupkom iznenadio i razočarao. Predsednik SNSD Milorad Dodik izjavio je da je ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara Staša Košarac, prisustvom na sinoćnoj privatnoj zabavi u… »

Vesti dana »