Povezane vesti
Na platformi ePijaca do sada registrovano više od 2.000 proizvođača
N1 Info 05.05.2020
Na platformi elektronske zelene pijace, ePijaca, koji je pokrenulo Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srbije, za mesec dana od početka rada, registrovano je više od 2.000 proizvođača, izjavio je predstavnik Ministarstva poljoprivrede… »
Novi kanali prodaje za male proizvođače hrane u vreme krize
Danas 05.05.2020
Organizovana je šesta po redu onlajn panel diskusiju u okviru inicijative “Svet hoće domaće” u cilju informisanja i savetovanja proizvođača hrane o problemima i načinima upravljanja Covid-19 krizom. Na panelu pod nazivom „Mali proizvođači hrane: pijace i… »
Izuzetno je značajna pomoć malim proizvođačima hrane
Dnevnik 05.05.2020
BEOGRAD:Proizvođači kvalitetne hrane i mali i srednji proizvođači najviše su pogođeni krizom koja je nastala usled virusa korona što se sektora poljoprivrede tiče, a e-pijaca pomogla im je da ne ostanu bez mogućnosti da plasiraju svoju robu i zarade… »
Vesti dana »
Mali avion pao kod aerodroma u Subotici, jedna osoba poginula, pilot hospitalizovan
Politika pre 23 minutajoš 53 povezane
Fiskalni savet: Budžetska rezerva i rast cena projekata ostaju netransparentni
Forbes pre 6 satijoš 19 povezanih
RATEL dodelio licence za 5G mrežu Telekomu, Jetelu i A1 Srbija za oko 300 miliona evra
RTS pre 4 satijoš 28 povezanih





