Povezane vesti

Za 4 minuta ostala bez oba sina: Od kilo mesa sam ih očuvala tugo moja! Potresna ispovest majke nastradale braće

Za 4 minuta ostala bez oba sina: Od kilo mesa sam ih očuvala tugo moja! Potresna ispovest majke nastradale braće

Kurir 06.05.2020
Kako majka da preboli kad izgubi dva sina, oba svoja deteta?! Ceo život sam se mučila za njih, podigla ih od kile mesa, a izgubila sam ih za samo četiri minuta. Ovim rečima, promuklim glasom od plakanja, počinje ispovest za Kurir Zorica Petrović… »
"Telefon je zvonio i zvonio, ali bez odgovora.: Onda sam na vestima čula..." Potresna ispovest žene koja je u jezivoj…

"Telefon je zvonio i zvonio, ali bez odgovora.: Onda sam na vestima čula..." Potresna ispovest žene koja je u jezivoj…

Blic 06.05.2020
Poslednji naš razgovor bio je uobičajen "kako si, šta rade deca". Kasnije sam ga zvala. Telefon je zvonio, zvonio, ali bez odgovora. A tada smo iz medija saznali da su i on i Miloš poginuli, setnim glasom priča za "Blic" Jovana Dronjak. Njen suprug… »
Planirali svadbu a sada ga sahranjuje: Miloš je verenici poslao ovu poruku i s bratom otišao u smrt

Planirali svadbu a sada ga sahranjuje: Miloš je verenici poslao ovu poruku i s bratom otišao u smrt

Kurir 06.05.2020
Verenica Miloša P. (22) koji je sa bratom Aleksandrom P. (32) nastradao u saobraćajnoj nesreći kod Umke, ne može da prihvati da njenog momka više nema. Podsetimo, braća su nastradala kada je njihov BMW, iz još uvek neutvrđenih razloga, sleteo sa… »
Miloš (22) i Aleksandar (32) su bili nerazdvojni, u smrt su otišli zajedno. Majka je ostala bez oba sina, dvoje dece bez oca…

Miloš (22) i Aleksandar (32) su bili nerazdvojni, u smrt su otišli zajedno. Majka je ostala bez oba sina, dvoje dece bez oca…

Večernje novosti 05.05.2020
Rodbina veruje da su stradali jer su žurili da se vrate kući. NEVERICA, tuga, jad i suze u porodici i familiji Petrović, odnosno Penezić, čiji su najbliži, rođena braća po majci, Aleksandar i Miloš, poginuli u ponedeljak u teškoj saobraćajnoj… »

Vesti dana »