Povezane vesti

Trinkijeri: Mislim da ne možemo da se povratimo

Trinkijeri: Mislim da ne možemo da se povratimo

Dnevnik 06.05.2020
KREMONA: Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri izjavio je da nije optimističan po pitanju nastavka košarkaške sezone koja je prekinuta zbog pandemije korona virusa. "Pokušavam da se ne žalim, radim sve da se ne osećam kao da sam prevaren… »
Partizan je počeo pripreme, ali Trinkijeriju još nije do sporta...

Partizan je počeo pripreme, ali Trinkijeriju još nije do sporta...

Sportske.net 06.05.2020
Razlozi su svima razumljivi posle svega što se dešavalo proteklih meseci i što, nažalost, još uvek nije potpuno završeno... Trener Partizana Andrea Trinkijeri je veći deo aktuelne košarkaške pauze proveo u Italiji, gde se i sada nalazi i gde je… »
Trinkijeri pesimista: Ne mislim da je povratak moguć

Trinkijeri pesimista: Ne mislim da je povratak moguć

N1 Info 06.05.2020
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri govorio je za italijanske medije o nastavku sezone u svetlu pandemije koronavirusa i naglasio je da nije optimista povodom nastavka sezone koja je prekinuta zbog širenja kovida 19. “Velika je šteta što… »
Trinkijeri: Nisam siguran da sezona može da se nastavi…

Trinkijeri: Nisam siguran da sezona može da se nastavi…

Nova 06.05.2020
Andrea Trinkijeri, trener Partizana, u Kremoni čeka da se otvori mogućnost kako bi se vratio u Beograd, ali ostaje pitanje da li će crno-beli, kao i ostali timovi nastaviti sezonu u ABA ligi i Evrokupu, u kojima su imao pol poziciju pred plej-of oba… »
Andrea Trinkjeri: Nisam siguran da možemo da nastavimo sezonu!

Andrea Trinkjeri: Nisam siguran da možemo da nastavimo sezonu!

Hot sport 06.05.2020
Trener Partizana Andrea Trinkjeri govorio je za italijanski portal ‘Laprovinciadicomo’ i istakao je da ne veruje u nastavak sezone. Italijan je na početku razgovora istakao da je marginalna tema sada pričati o košarci i nastavku sezone. – Trudim… »

Vesti dana »