Povezane vesti

Vučić: Srbija želi u EU, želimo konkretan odgovor

Vučić: Srbija želi u EU, želimo konkretan odgovor

Slobodna Evropa 06.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je na Samitu EU - Zapadni Balkan Srbija potvrdila svoje opredeljenje za članstvo u EU, prenosi Beta. "Mi bismo želeli da se manje priča o perspektivi, a više o procesu proširenja. Srbija želi da bude… »
Vučić: Srbija želi u EU, želimo konkretan odgovor

Vučić: Srbija želi u EU, želimo konkretan odgovor

Beta 06.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je na Samitu EU Zapadni Balkan Srbija potvrdila svoje opredeljenje za članstvo u EU. "Mi bismo želeli da se manje priča o perspektivi, a više o procesu proširenja. Srbija želi da bude u EU i želimo… »
Vučić: Srbija potvrdila svoje opredeljenje za članstvo u EU

Vučić: Srbija potvrdila svoje opredeljenje za članstvo u EU

N1 Info 06.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je na Samitu EU i Zapadnog Balkana Srbija potvrdila svoje opredeljenje za članstvo u EU. "Mi bismo želeli da se manje priča o perspektivi, a više o procesu proširenja. Srbija želi da bude u EU i… »
Vučić se uključio u Dnevnik nakon samita EU: Ne prihvatamo ucene Prištine, imaćemo najveći rast u Evropi

Vučić se uključio u Dnevnik nakon samita EU: Ne prihvatamo ucene Prištine, imaćemo najveći rast u Evropi

Srbija danas 06.05.2020
Predsednik Vučić uključio se u Dnevnik RTS. Predsednik Srbije Alkesandar Vučić rekao je za RTS da je na samitu EU - Zapadni Balkan, pružena podrška Miroslavu Lajčaku, izaslaniku u dijalogu Beograda i Prištine. Vučić ističe da treba više… »

Vesti dana »