Povezane vesti

"Čula sam iz kakve je porodice": Goca Božinovska progovorila o vezi sina Mirka i Bojane Rodić, sestre Bogdane Ražnatović

"Čula sam iz kakve je porodice": Goca Božinovska progovorila o vezi sina Mirka i Bojane Rodić, sestre Bogdane Ražnatović

Blic 07.05.2020
Mirko Šijan , sin Goce Božinovske, u vezi je sa Bojanom Rodić, svastikom Veljka Ražnatovića, a sada se ovim povodom oglasila i pevačica. Mirko i Bojana, rođena sestra Bogdane Ražnatović, više ne kriju vezu, a Goca kaže da u potpunosti podržava… »
Više se ne kriju: Sin Goce Božinovske ljubi sestru Bogdane Ražnatović! Pogledajte kako su priznali da se vole (video)

Više se ne kriju: Sin Goce Božinovske ljubi sestru Bogdane Ražnatović! Pogledajte kako su priznali da se vole (video)

Blic 07.05.2020
Sin Goce Božinovske i pokojnog Zorana Šijana, Mirko, nedavno je započeo vezu sa atraktivnom Bojanom Rodić, svastikom Veljka Ražnatovića. Kako je poznato, Veljko i Mirko su prijatelji već godinama, pa ne čudi što je Ražnatovićeva supruga Bogdana… »
Goca Božinovska oduševljena novom snajkom! Mirko smuvao sestru Bogdane Ražnatović, a evo šta o svemu kaže pevačica

Goca Božinovska oduševljena novom snajkom! Mirko smuvao sestru Bogdane Ražnatović, a evo šta o svemu kaže pevačica

Kurir 07.05.2020
Pevačica Goca Božinovska potvrdila je da je njen sin Mirko srećno zaljubljen, ali istakla je da novu snajku Bojanu Rodić još nije upoznala. "Ja se nikada nisam mešala u izbore svoje dece. Ako su oni srećni, i ja sam. Bojanu još nisam upoznala, ali… »

Vesti dana »