Povezane vesti
Savo Milošević upozorava: Ako budemo trenirali kao ove nedelje, nećemo biti spremni 30. maja
Hot sport 07.05.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević izjavio je da ekipa od ponedeljka mora da uđe u jači trening ako želi da spremno dočeka nastavak Superlige 30. maja. – Danas je ukinuto vanredno stanje, pa se nadam da će i mere koje se tiču sportskog treninga… »
Milošević: Treba nam ozbiljan trening da bismo bili spremni
Dnevnik 07.05.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević izjavio je da ekipa od ponedeljak mora da uđe u jači trening ako želi da spremno dočeka nastavak Superlige 30. maja. Danas je ukinuto vanredno stanje, pa se nadam da će i mere koje se tiču sportskog… »
Vesti dana »

Posle pravosnužne presude, Dodik najavio odlazak na Svetu Goru: "Ova poseta mi je posebno značajna u ovim trenucima"
Blic pre 37 minutajoš 4 povezane

Demonstranti iz Novog Pazara blokirali magistralni put ka Crnoj Gori: U Beogradu došli ispred kuće premijera Ðure Macuta (foto,video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremeplov: U Beču objavljen prvi broj srpskog lista "Slaveno-serbskija vedomosti"
RTV pre 3 satajoš 1 povezana