Povezane vesti
Država uplatila minimalac za više od milion zaposlenih
Pirotske vesti 07.05.2020
Danas smo uplatili po 30.367,04 dinara za 1.051.000 zaposlenih u 232.000 privrednih subjekata, objavio je Sinisa Mali na svom Instagram profilu. Za ovu svrhu država je izdvojila skoro 32 milijarde dinara. “Trezor je počeo da radi jutros u šest sati kako… »
Počela isplata minimalca za više od milion zaposlenih
IndeksOnline 07.05.2020
BEOGRAD – Uprava za trezor počela je danas isplatu minimalnih zarada za zaposlene u privatnim firmama koje su se prijavile za pomoć države, kaže ministar finansija Siniša Mali. On je rekao da će minimalac, koji iznosi nešto više od 30.000 dinara, dobiti… »
Isplata minimalca
RTK 07.05.2020
U Srbiji je danas počela isplata prvog minimalaca za oko milion i 55.000 zaposlenih u 232.000 preduzeća, koja su tražila ovaj vid podrške države, a novac će biti uplaćen na namenske račune tih firmi. Vlada će na račun svih preduzeća koja su izrazila… »
Vesti dana »

Tri decenije od zločinačke "Oluje": Dan sećanja na stradale, centralna manifestacija u Sremskim Karlovcima
RTV pre 5 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 3. avgust: Kraj vrućinama, danas vrlo nestabilno uz pljuskove
Mondo pre 12 minutajoš 1 povezana

"On je slomljen mentalno, emocionalno": Potresne reči oslobođenog taoca o prijatelju zarobljenim u Hamasovim tunelima: "Samo ljuštura Davida kog sam poznavao"
Blic pre 57 minutajoš 1 povezana

Vremeplov: U Beču objavljen prvi broj srpskog lista "Slaveno-serbskija vedomosti"
RTV pre 5 satijoš 1 povezana