Povezane vesti

Čović: Porodice od naše dvojice igrača imaju probleme sa kovidom 19, mislim i da su se dogodili neki smrtni slučajevi

Čović: Porodice od naše dvojice igrača imaju probleme sa kovidom 19, mislim i da su se dogodili neki smrtni slučajevi

Sportski žurnal 07.05.2020
Kada će početi Evroliga i ABA liga? Znaćemo 24. maja, kada Evroliga donese konačnu odluku - kaže prvi čovek crveno-belih. Gostujući na TV Prva predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović govorio je o situaciji u košarci. - Kada će početi… »
Čović otkrio tužne vesti, od korone stradali članovi porodica igrača Zvezde!

Čović otkrio tužne vesti, od korone stradali članovi porodica igrača Zvezde!

Sportske.net 07.05.2020
To je, nažalost, neminovnost. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović otkrio je u izjavi za TV Prva da su pojedini košarkaši imali teške momente tokom pandemije, kao i da su pojedini članovi njihovih porodica i preminuli od posledica koronavirusa… »
Čović: Smrtni slučajevi u porodicama košarkaša Zvezde! Bez košarke još najmanje mesec i po dana!

Čović: Smrtni slučajevi u porodicama košarkaša Zvezde! Bez košarke još najmanje mesec i po dana!

Hot sport 07.05.2020
Predsednik Crvene zvezde ove srede otkrio je da su se košarkaši Zvezde suočavali sa porodičnim gubicima zbog koronavirusa. Nebojša Čović je u izjavi televiziji ‘Prva‘ rekao da se krenulo sa testiranjem košarkaša, ali je i dodao da je bilo… »
Čović: Naša dva igrača imaju problem sa kovidom 19, mislim da je bilo i smrtnih slučajeva

Čović: Naša dva igrača imaju problem sa kovidom 19, mislim da je bilo i smrtnih slučajeva

Večernje novosti 07.05.2020
Na prvom mestu je zdravlje. Nama je još rizično da treniramo u parkovima i na nekim drugim mestima, jer želimo da sačuvamo našu zajednicu od ulaska virusa, kaže Nebojša Čović. TESTIRANjEM igrača, trenera i zaposlenih u prostorijama "Basket… »
Čović: Smrtni slučajevi u porodicama dvojice košarkaša Zvezde

Čović: Smrtni slučajevi u porodicama dvojice košarkaša Zvezde

Nova 07.05.2020
Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, rekao je da je u porodicama dvojice košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana bilo smrtnih slučajeva usled posledica koronavirusa. Prvi čovek crveno-belih govorio je o trenutnoj situaciji u košarci i… »

Vesti dana »