Povezane vesti

Staša Košarac ponudio ostavku u Vijeću ministara BiH

Staša Košarac ponudio ostavku u Vijeću ministara BiH

Slobodna Evropa 07.05.2020
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine Staša Košarac ponudio je svoju ostavku predsjedavajućem Vijeća ministara BiH Zoranu Tegeltiji, nakon kritika koje su mu upućene zbog prisustva na zabavi u sarajevskom restoranu uprkos… »
Bh. ministar Staša Košarac ponudio ostavku

Bh. ministar Staša Košarac ponudio ostavku

Al Jazeera 07.05.2020
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa stavio je mandat na raspolaganje predsjedavajućem Vijeća ministara Bosne i Hercegovine Zoranu Tegeltiji. Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa Staša Košarac stavio je u četvrtak mandat na… »
Dodik: Sankcije za Košarca, ali ne na štetu Srpske

Dodik: Sankcije za Košarca, ali ne na štetu Srpske

Vesti online 07.05.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da će ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Staša Košarac biti razrešen te dužnosti čim, kako je rekao, budu dobijene garancije da Republika Srpska tom smenom neće pretrpeti štetu… »
Dodik: Smenićemo Košarca, ali samo ako RS neće pretrpeti štetu

Dodik: Smenićemo Košarca, ali samo ako RS neće pretrpeti štetu

Novi magazin 07.05.2020
Srpski član Predsedništva BiH i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da će ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara Staša Košarac biti razrešen dužnosti čim budu dobijene garancije da… »
"Spreman sam da ponudim ostavku": Košarac se oglasio iz kućne samoizolacije

"Spreman sam da ponudim ostavku": Košarac se oglasio iz kućne samoizolacije

Blic 07.05.2020
Nakon veoma negativnih reakcija javnosti i mnogih građana, te kritika koje su mi upućene od strane predsednika SNSD gospodina Dodika, ali i mojih brojnih stranačkih i parlamentarnih kolega, spreman sam da ponudim ostavku i svoj mandat stavim na… »
Staša Košarac ponudio ostavku nakon kritika zbog kršenja mere zabrane okupljanja

Staša Košarac ponudio ostavku nakon kritika zbog kršenja mere zabrane okupljanja

N1 Info 07.05.2020
Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac ponudio je ostavku nakon brojnih kritika zbog njegovog učestvovanja u proslavi koja je održana u "Golf klubu" u Sarajevu, koji je održan uprkos merama zabrane okupljanja zbog pandemije… »
Košarac ponudio ostavku

Košarac ponudio ostavku

RTV 07.05.2020
SARAJEVO - Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara BiH iz SNSD Staša Košarac stavio je svoj mandat na raspolaganje predsedavajućem tog saveta Zoranu Tegeltiji. Košarac se na ovaj potez odlučio nakon negativnih komentara, a… »
Dodik o grubom kršenju pravila: "Sankcije za Košarca, ali ne na štetu Srpske"

Dodik o grubom kršenju pravila: "Sankcije za Košarca, ali ne na štetu Srpske"

Blic 07.05.2020
Srpski član Predsedništva BiH i lider SNSD Milorad Dodik rekao je da će ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac te dužnosti biti razrešen čim, kako kaže, budu dobijene garancije da Republika Srpska tom smenom neće… »

Vesti dana »