Povezane vesti

Vučić: Čuo sam uvrede, viku, ali nikako da čujem program

Vučić: Čuo sam uvrede, viku, ali nikako da čujem program

Politika 07.05.2020
Čuo sam uvrede, viku, ali nikako da čujem neki program, rekao je večeras predsednik Aleksandar Vučić komentarišući protest dela opozicije ispred Predsedništva, zbog kojeg je, kaže, zakasnio u emisiju „Ćirilica”, jer misli da je u redu da… »
Vučić: Nisam siguran da ću se kandidovati: Za godinu dana su predsednički izbori, nadam se da će se naći bolji od mene

Vučić: Nisam siguran da ću se kandidovati: Za godinu dana su predsednički izbori, nadam se da će se naći bolji od mene

Kurir 07.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gostovao u specijalnoj emisiji "Ćirilica" na televiziji "Happy". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u emisiji "Ćirilica" da ne veruje da će se kandidovati na sledećim izborima za predsednika… »
Nadam se da neću biti kandidat na predsedničkim izborima, neću više biti ni predsednik SNS

Nadam se da neću biti kandidat na predsedničkim izborima, neću više biti ni predsednik SNS

RTV 07.05.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će njegovi politički protivnici, kao i svi oni koji kritikuju njegov rad, imati priliku za godinu i po dana da se kandiduju za predsedničke izbore. "Mi ćemo izaći sa našim… »
Vučić: Ne brine me protest već nepoštovanje mera

Vučić: Ne brine me protest već nepoštovanje mera

Nova 07.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ga ne brinu ljudi koji su se okupili na demonstracijama protiv njega na Andrićevom vencu, ali da ga brine to što učesnici protesta nisu poštovali mere i preporuke lekara zbog koronavirusa… »
Vučić: Čuo sam uvrede, viku...ali, nikako da čujem program

Vučić: Čuo sam uvrede, viku...ali, nikako da čujem program

Sputnik 07.05.2020
Čuo sam uvrede, viku, ali nikako da čujem neki program, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući protest dela opozicije ispred Predsedništva. On je naveo da nema problem sa demonstracijama i protestima, jer kroz njih nekada… »
Uvek se radujem protestima! Vučić naveo šta ga je najviše zabrinulo kod demonstrativnih okupljanja

Uvek se radujem protestima! Vučić naveo šta ga je najviše zabrinulo kod demonstrativnih okupljanja

Srbija danas 07.05.2020
- Neki su pozvali na veliko protestno okupljanje protiv mene kao predsednika zbog mera koje smo uvodili, kao da nismo štitili zdravlje ljudi - rekao je predsedik. Čuo sam uvrede, viku, ali nikako da čujem neki program, rekao je večeras predsednik… »

Vesti dana »