Povezane vesti

Vučić kaže da ga ne brinu demonstracije, Dveri pozivaju na protest u subotu

Vučić kaže da ga ne brinu demonstracije, Dveri pozivaju na protest u subotu

Glas Amerike 08.05.2020
BEOGRAD — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga ne brinu ljudi koji su se okupili na demonstracijama protiv njega na Andrićevom vencu, ali to što učesnici protesta nisu poštovali mere i preporuke lekara zbog koronavirusa, prenosi… »
Vučić u "ćirilici" o protestima: Čuo sam mnogo uvreda, video sam i neke pristojne ljude, ali i neke mrtve pijane

Vučić u "ćirilici" o protestima: Čuo sam mnogo uvreda, video sam i neke pristojne ljude, ali i neke mrtve pijane

Blic 07.05.2020
"Nikada ne volim da ostavim ljude s kojima radim da budu sami, čekao sam da se završi protest. Pozvali su na okupljanje protiv mene kao da nismo štitili zdravlje ljudi, očekujući da će da bude neki veliki protest. Uvek se radujem protestima, ali… »
Vučić: Ne brine me protest, već nepoštovanje mera lekara

Vučić: Ne brine me protest, već nepoštovanje mera lekara

Danas 07.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ga ne brinu ljudi koji su se okupili na demonstracijama protiv njega na Andrićevom vencu, ali to što učesnici protesta nisu poštovali mere i preporuke lekara zbog korona virusa. Nikada ne… »
Dačić o protestu na Andrićevom vencu: Ne smeju na izbore, izgubiće zajedno sa koronom

Dačić o protestu na Andrićevom vencu: Ne smeju na izbore, izgubiće zajedno sa koronom

Blic 07.05.2020
Deo opozicije iskoristio je prvi dan posle ukidanja vanrednog stanja i mera ograničenja kretanja da ponovo podsete građane na svoju zaprepašćujuću agresivnost, nasilje, mržnju i neodgovornost, izjavio je večeras ministar spoljnih posova Srbije i… »

Vesti dana »