Povezane vesti

Bivši muž Dušice Jakovljević Aleksandar Miljuš: "Grešio sam kao roditelj, ali decu nikada nisam zlostavljao!"

Bivši muž Dušice Jakovljević Aleksandar Miljuš: "Grešio sam kao roditelj, ali decu nikada nisam zlostavljao!"

Alo 08.05.2020
Producent tvrdi da je cela priča oko maltretiranja sina Ognjena previše "napumpana" Nakon vesti da je voditeljka "Zadruge", prijavila bivšeg muža Aleksandra Miljuša za nasilje u porodici, te navodno maltretiranje sina Ognjena, u ekskluzivnoj izjavi… »
Oglasio se bivši muž Dušice Jakovljević, evo šta kaže! (video)

Oglasio se bivši muž Dušice Jakovljević, evo šta kaže! (video)

Mondo 08.05.2020
"Nikada nisam digao ruku ni na jedno svoje dete, ovo je jaz u komunikaciji," rekao je on. "Nikada nisam digao ruku ni na jedno svoje dete, ovo je jaz u komunikaciji," rekao je on. Domaći mediji preneli su u četvrtak da je voditeljka Zadruge Dušica… »
Jakovljevićka i Miljuš saslušani u policiji: Moj bivši je sina gađao ključevima!

Jakovljevićka i Miljuš saslušani u policiji: Moj bivši je sina gađao ključevima!

Kurir 08.05.2020
Haos Voditeljkina porodica biće stavljena pod pojačan nadzor nadležnog Centra za socijalni rad, koji će pomoći da se utvrdi da li postoji rizik od nasilja u porodici. Voditeljka Dušica Jakovljević, koja je u sredu prijavila policiji da je njen… »

Vesti dana »