Povezane vesti

Kad sam video Zilhu, kao decu da sam ugledao! Edo popričao sa Draganom o svojim lažima i zakonitoj ženi, pa se slomio

Kad sam video Zilhu, kao decu da sam ugledao! Edo popričao sa Draganom o svojim lažima i zakonitoj ženi, pa se slomio

Kurir 08.05.2020
Edis Edo Fetić suočen je sa lažima koje je izgovorio kada mu je pušten snimak koji je nastao neposredno pred njegovo ulazak u "Zadrugu" na kom je on sa suprugom Zilhom. Dragana Mitar bila je slomljena zbog laži koje su otkrivene, a sada su o svemu… »
Pričali o imenima za dete dve godine! Dragana propala u zemlju zbog trudnoće, Edis otkrio da su odavno planirali prinovu

Pričali o imenima za dete dve godine! Dragana propala u zemlju zbog trudnoće, Edis otkrio da su odavno planirali prinovu

Kurir 08.05.2020
Dragana Mitar je suočena sa činjenicama o aferi sa Edisom Fetićem, od šoka nije mogla da dođe sebi. Prikazan je video snimak u kom je razgovor Dragane Mitar i Edisa Fetića o njenoj trudnoći i kumstvu. "Dragana prvo nije trudna, to je neka priča… »
Dragana Mitar briznula u plač kad je videla edovu ženu: Pušten njihov zajednički snimak, ljubavnica nije mogla da dođe…

Dragana Mitar briznula u plač kad je videla edovu ženu: Pušten njihov zajednički snimak, ljubavnica nije mogla da dođe…

Blic 08.05.2020
Edis Fetić Edo i Dragana Mitar, ali i ostali zadrugari, sinoć su imali priliku da vide Edov snimak sa suprugom Zilhom, nastao pred njegov ulazak u "Zadrugu". Ukućani su bili šokirani snimkom, na kome se vidi kako Zilha ispraća Eda u "Zadrugu", drže… »
Prikazan zilhin i edisov klip pred ulazak u Zadrugu! Dragana prolila gorke suze: Uvek sam znala da laže! (video)

Prikazan zilhin i edisov klip pred ulazak u Zadrugu! Dragana prolila gorke suze: Uvek sam znala da laže! (video)

Kurir 08.05.2020
Pušten je snimak Edisa Fetića sa suprugom Zilhom Karašik na putu do Šimanovaca, kada ga je pratila u Zadrugu. Dragana Mitar prolila gorke suze. Podsetimo da Fetić nije priznavao da istoimeni snimak postoji, a svi zadrugari su ostali u šoku, zajedno… »

Vesti dana »