Povezane vesti
Sergej Trifunović: Izlazimo na izbore, cepaćemo ih kao Boško
Nova 08.05.2020
Pokret slobodnih građana izlazi na izbore, izjavio je na konferenciji za novinare lider ovog pokreta Sergej Trifunović. “Ući ćemo u taj svinjac, ali ćemo ući da se borimo za dostojanstvo svima kojima je ono oduzeto”, rekao je Trifunović. Predsedniku… »
Trifunović aplauzom pozdravio novi ispad Obradovića
Večernje novosti 08.05.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović je aplauzom pozdravio novi ispad predsednika "Dveri" Boška Obradovića ispred Skupštine, koji je sa svojim pristalicama nasrtao na poslanike i ministre. Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović je… »
Pokret slobodnih građana izlazi na izbore
Slobodna Evropa 08.05.2020
Lider opozicionog Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović objavio je da ta stranka izlazi na izbore koji su zakazani za 21. jun. „Apsolutno smo svesni da se nijedan segment izbornih uslova nije promenio na bolje, naprotiv, sve je šest puta gore“… »
Vesti dana »

Preokret na pomolu Da li Zelenski dolazi na sastanak Putina i Trampa?
Alo pre 16 minutajoš 41 povezana

Putnička motorna vozila na Batrovcima čekaju tri sata, na Horgošu 90 minuta
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih

Srbin imao jednu od najboljih statistika u istoriji tenisa: Ovako nešto dugo nije viđeno
Nova pre 15 minutajoš 15 povezanih