Povezane vesti

Razumem da je Krstičević nesreću primio veoma teško: Plenković prihvatio ostavku ministra

Razumem da je Krstičević nesreću primio veoma teško: Plenković prihvatio ostavku ministra

Večernje novosti 08.05.2020
Hrvatski premijer Andrej Plenković prihvatio je ostavku ministra odbrane generala Damira Krstičevića nakon pada vojnog aviona kod Biljana Donjih gde su poginula dva pilota. ZAGREB - OD STALNOG DOPISNIKA Hrvatski premijer Andrej Plenković prihvatio je… »
Prihvaćena ostavka hrvatskog ministra odbrane: Plenković ne smatra da je Krstičević kriv

Prihvaćena ostavka hrvatskog ministra odbrane: Plenković ne smatra da je Krstičević kriv

Telegraf 08.05.2020
Premijer Plenković privatio ostavku, ministra Krstičevića ne smatra krivim. Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas, nakon što je prihvatio ostavku ministra odbrane Damira Krstičevića, da ne vidi nijedan razlog za ostavku, ali da razume… »
Nedoumice hrvatskog predsednika oko ostavke ministra odbrane

Nedoumice hrvatskog predsednika oko ostavke ministra odbrane

RTV 08.05.2020
ZAGREB - Komentarišući ostavku koju je ministar odbrane Damir Krstičević podneo nakon što su u četvrtak u nesreći poginula dva pilota Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva, predsednik Hrvatske Zoran Mlanović je rekao da on ne odgovara njemu, nego… »
Hrvatska: Premijer prihvatio ostavku ministra obrane nakon pada aviona

Hrvatska: Premijer prihvatio ostavku ministra obrane nakon pada aviona

Slobodna Evropa 08.05.2020
Hrvatski premijer Andrej Plenković prihvatio je ostavku potpredsjednika Vlade i ministra obrane Damira Krstičevića, koju je on ponudio 7. svibnja nakon što su instruktor i kadet Hrvatskog ratnog zrakoplovstva poginuli u padu trenažnog aviona u… »
Plenković: Prihvatio sam ostavku Krstičevića, ali ne mislim da je odgovoran

Plenković: Prihvatio sam ostavku Krstičevića, ali ne mislim da je odgovoran

Al Jazeera 08.05.2020
Premijer je rekao kako je ostavku ministra prihvatio jer Damira Krstičevića cijeni kao čovjeka i prijatelja. Premijer Andrej Plenković u petak je prihvatio ostavku ministra obrane Damira Krstičevića, nakon što su u padu vojnog zrakoplova poginula… »
Hrvatska ostala bez ministra odbrane: Plenković nerado prihvatio ostavku Damira Krstičevića zbog tragedije kod Zadra

Hrvatska ostala bez ministra odbrane: Plenković nerado prihvatio ostavku Damira Krstičevića zbog tragedije kod Zadra

Kurir 08.05.2020
Premijer Andrej Plenković prihvatio ostavku ministra odbrane Damira Krstičević. Plenković je to saopštio na konferenciji, nakon višesatnih razgovora sa Krstičevićem u Banskim dvorima. Nakon sastanka, Plenković je rekao da prihvata ostavku. Damir… »
Plenković prihvatio ostavku ministra odbrane Damira Krstičevića

Plenković prihvatio ostavku ministra odbrane Damira Krstičevića

N1 Info 08.05.2020
Hrvatski premijer Andrej Plenković prihvatio je ostavku ministra odbrane Damira Krstičevića, koja je usledila zbog pada vojnog aviona u kojem su poginula dva pripadnika Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva kod mesta Biljane Donje u blizini Zadra… »

Vesti dana »